Klupske medalje

UKUPNO
OSVOJENE MEDALJE NA DRŽAVNIM PRVENSTVIMA
      OTVORENO     DVORANA       UKUPNO    
KATEGORIJA ZLATO SREBRO BRONCA UKUPNO ZLATO SREBRO BRONCA UKUPNO ZLATO SREBRO BRONCA UKUPNO
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 1+5 2+6 3+7 4+8
 
SENIORKE 85 87 84 256 22 16 18 56 107 103 102 312
MLAĐE SENIORKE 18 10 9 37 2 2 2 6 20 12 11 43
JUNIORKE 80 72 74 226 16 6 7 29 96 78 81 255
MLAĐE JUNIORKE 48 65 72 185 6 4 6 16 54 69 78 201
KADETKINJE 34 38 34 106 7 10 14 31 41 48 48 137
MLAĐE KADETKINJE 7 8 11 26 4 8 9 21 11 16 20 47
 
UKUPNO ŽENE 272 280 284 836 57 46 56 159 329 326 340 995
 
SENIORI 71 89 106 266 19 15 16 50 90 104 122 316
MLAĐI SENIORI 18 23 29 70 8 2 2 12 26 25 31 82
JUNIORI 87 98 115 300 12 8 13 33 99 106 128 333
MLAĐI JUNIORI 84 84 105 273 17 10 6 33 101 94 111 306
KADETI 42 32 54 128 10 10 12 32 52 42 66 160
MLAĐI KADETI 14 9 14 37 7 5 10 22 21 14 24 59
 
UKUPNO MUŠKI 316 335 423 1.074 73 50 59 182 389 385 482 1.256
 
SVEUKUPNO 588 615 707 1.91 130 96 115 341 718 711 822 2.251
MLAĐE KADETKINJE
PRVAKINJE HRVATSKE
2010. Čakovec: - 150 m Petra GOJAK
    - 4x 200 m Pilav, Kovač, Rožmarić, Gojak
2011, Rijeka: - 60 m Petra GOJAK
    - 80 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Petra GOJAK
    - 4x 200 m Bibić, Tadej, Barnjak, Gojak
2012. Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
 
DVORANA
2008. Zagreb: - 60 m Dragana MARUŠIĆ
2012. Zagreb: - 55 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Klara BARNJAK
2013. Rijeka: - kugla Nea BAGARIĆ
 
OSVAJAČICE SREBRNIH MEDALJA
2008. Čakovec: - 150 m Dragana MARUŠIĆ
    - dalj Helena MUNIĆ
    - kugla Andrea USENIK
  Zagreb: - troboj Dragana MARUŠIĆ
2011. Rijeka: - 4x 60 m Vukotić, Tadej, Barnjak, Gojak
2012. Rijeka: - 80 m pr. Klara BARNJAK
  Varaždin - petoboj Klara BARNJAK
2014. Zagreb: - vis Erika ŽIKIĆ
 
DVORANA
2009. Zagreb: - vis Mia PILAV
2010. Zagreb: - vis Mia PILAV
2011. Rijeka: - 60 m Petra GOJAK
2012. Zagreb: - kugla Veronika JELIČIĆ
2014. Zagreb: - vis Erika ŽIKIĆ
2015. Rijeka: - 55 m pr. Ani Tadej
2018. Rijeka: - 55 m pr. Rori KEZELE
 
OSVAJAČICE BRONČANIH MEDALJA
2008 Čakovec: - 50 m Dragana MARUŠIĆ
    - loptica Andrea USENIK
2009. Varaždin: - 4x 100 m Gojak, Benac, Tomljanović, Poganj
2010. Čakovec: - 50 m Petra GOJAK
    - dalj Klara BARNJAK
2012. Rijeka: - 60 m Klara BARNJAK
    - dalj Luana BOBANOVIĆ
2014. Zagreb: - 80 m pr. Erika ŽIKIĆ
    - dalj Erika ŽIKIĆ
2015. Zagreb: - 80 m pr. Ani TADEJ
2018. Osijek: - kugla Ira ČEKADA
 
DVORANA
2009. Zagreb: - 60 m Agata POGANJ
2010. Zagreb: - 60 m Petra GOJAK
2011. Rijeka: - 55 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Petra GOJAK
2013. Rijeka: - vis Tea JURIĆ
2014. Zagreb: - dalj Erika ŽIKIĆ
2016. Rijeka: - 55 m pr. Nikolina BUHA
2017. Rijeka: - vis Andjela ŠUŠNJAR
    - kugla Ira ČEKADA
KADETKINJE
PRVAKINJE HRVATSKE
 
1993. Rijeka: - 100 m Mara REŠETAR
1995. Čakovec: - disk Ivana BIŽACA
1996. Zagreb: - 60 m Petra PAŠTAR
    - disk Vera BEGIĆ
1997. Makarska: - 80 m pr. Martina BLEČIĆ
    - kugla Marija KURTOVIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
1999. Split: - 1.500 m Đurđa BABIĆ
2001. Zagreb: - 100 m pr. Arna EREGA
2002. Čakovec: - 100 m pr. Arna EREGA
2003. Makarska: - vis Sanja LJUBIČIĆ
    - 100 m pr: Julijana JURMAN
2004. Makarska: - 100 m pr. Mirjana GAGIĆ
    - troboj Mirjana GAGIĆ
2005. Makarska: - 100 m Anja GRBEŠ
    - 300 m Anja GRBEŠ
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    - 4x100 m Vučković, Turkalj, Gagić, Grbeš
2006. Rijeka: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2009. Varaždin: - 1.500 m Ana Maria FRANULOVIĆ
2011. Rijeka: - 4x100 m Kovač, Kostelac, Poganj, Rožmarić
2012. Rijeka: - 60 m Gloria ROŽMARIĆ
    - 100 m Petra GOJAK
    - 4x100 m Pilav, Rožmarić, Kovač, Gojak
    - 4x300 m Pilav, Gojak, Kovač, Rožmarić
2013. Zagreb: - 60 m Petra GOJAK
    - 100 m Petra GOJAK
    - 100 m pr. Klara BARNJAK
    - 4x100 m Gojak, Barnjak, Bobanović, Jeličić
    - 4x300 m Jeličić, Bobanović, Gojak, Barnjak
2014. Zagreb: - 60 m Klara BARNJAK
    - 100 m Klara BARNJAK
    - 100 m pr. Klara BARNJAK
2019. Split-zimsko: - disk Ira ČEKADA
  Split: - 300 m Nicole MILIĆ
    - 100 m Nicole MILIĆ
    - 4x300 m Babić, Kezele, Vrljević, Milić
 
DVORANA
2008. Zagreb: - vis Yvonne SRDOČ
2012. Zagreb: - 60 m Petra GOJAK
    - dalj Petra GOJAK
2014. Rijeka: - 60 m Klara BARNJAK
    - 60 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Luana BOBANOVIĆ
 
OSVAJAČICE SREBRNIH MEDALJA
1990. Split: - 300 m Gorjana MANDEKIĆ
1991. Split: - 60 m Gorjana MANDEKIĆ
    - disk Verica MITROVIĆ
1992. Rijeka: - troboj Kristina ŠARIĆ
1995. Čakovec: - 4 x 60 m Paštar, Karanikić, Uzelac, Cucić
    - troboj Ivančica ČUČIĆ
1996. Zagreb: - 80 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - kugla Vera BEGIĆ
  Čakovec: - troboj Martina Blečić
1997. Makarska: - 4 x 100 m Blečić, Šakota, Žagar, Paštar,
    - 4 x 300 m Blečić, Šakota, Mataija, Žagar
1998. Makarska: - 300 m Esta MATKOVIĆ
    - 600 m Esta MATKOVIĆ
    - 1.500 m Ivana ZUBOVIĆ
  Split: - troboj Marija FAJTA
2000. Makarska: - 600 m Višnja ĆOSO
    - vis Jana DELAČ
    - dalj Kristina TUSTANOVSKI
    - koplje Ivana MATULIĆ
2001. Zagreb: - 300 m pr. Arna EREGA
    - koplje Ivana MATULIĆ
2005. Makarska: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
    - koplje Tea CUPAČ
2006. Rijeka: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
2008. Čakovec: - vis Yvonne SRDOČ
2010. Čakovec: - 100 m pr. Marijela Paić
    - 4x100 m Benac, Paić, Munić, Marušić
2012. Rijeka: - 60 m Petra GOJAK
    - dalj Izabela KOVAČ BIRKAŠ
  Varaždin: - šestoboj Petra GOJAK
2014. Zagreb: - 300 m Luana BOBANOVIĆ
2016. Varaždin: - dalj Erika ŽIKIĆ
2018. Varaždin: - disk Laura DELAČ
  Split-zimsko: - disk Laura DELAČ
2019. Split-zimsko: - kugla Ira ČEKADA
  Split: - disk Ira ČEKADA
 
DVORANA
2006. Zagreb: - 60 m pr. Ivana BELANČIĆ
2010. Zagreb: - 60 m Dragana MARUŠIĆ
    - 60 m pr. Anamarija GERČER
2012. Zagreb: - 60 m pr. Klara LINARDIĆ
2013. Rijeka: - 60 m Petra GOJAK
    - 60 m pr. Klara BARNJAK
2015. Rijeka: - dalj Erika ŽIKIĆ
2016. Rijeka: - dalj Erika ŽIKIĆ
2019. Zagreb: - 200 m Nicole MILIĆ
 
OSVAJAČICE BRONČANIH MEDALJA
1991. Split: - 300 m Gorjana MANDEKIĆ
    - kugla Verica MITROVIĆ
1992. Rijeka: - 80 m pr Dragana CIGANOVIĆ
    - 4 x 100 m Perčić, Šarić, Kralj, Ciganović
    - troboj Koraljka KRALJ
1996. Zagreb: - disk Marija KURTOVIĆ
1997. Makarska: - kugla Vera BEGIĆ
    - 300 m pr. Martina BLEČIĆ
1998. Makarska: - dalj Lucija TOMAC
  Split: - troboj Lorena ZENKO
1999. Split: - 100 m Sandra PARLOV
    - 1.500 m Martina IVAŠIĆ
    - 4 x 300 m Ćoso, Mataija, Parlov, Ćuk
2000. Makarska: - kugla Vesna VIDAS
  Medulin: - kros Višnja ĆOSO
2002. Čakovec: - kugla Jelena VUKOVIĆ
2003. Makarska: - 4 x 100 m Fatović, Belasić, Maričić, Jurman
    - 4 x 300 m Fatović, Belasić, Kovač, Jurman
2004. Makarska: - koplje Tea CUPAČ
2006. Rijeka: - 100 m pr. Ivana BELANČIĆ
2007. Makarska: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
2009. Varaždin: - 600 m Martina KOLOVRAT
2010. Čakovec: - 300 m pr. Marijela PAIĆ
2011. Rijeka: - 100 m pr. Eva Graciela MRAKOVČIĆ
    - 4x300 m Kovač, Kostelac, Poganj, Rožmarić
2012. Rijeka: - vis Lara LABOTIĆ
2013. Zagreb: - 300 m pr. Klara BARNJAK
    - disk Lea TADEJ
2014. Zagreb: - 4x100 m Miškulin, Bobanović, Bagarić, Barnjak
2016. Karlovac: - kros Ana TIBLJAŠ
2017. Split-zimsko: - disk Ana MARČETA
2018. Varaždin: - disk Ira ČEKADA
    - kugla Ira ČEKADA
  Split-zimsko: - disk Ira ČEKADA
  Split: - disk Leonarda MANDIĆ
 
DVORANA
2006. Zagreb: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Dragana MARUŠIĆ
    - 60 m pr. Jana DESSARDO
    - kugla Andrea USENIK
2010. Zagreb: - 60 m pr. Marijela PAIĆ
2011. Zagreb: - 60 m pr. Agata POGANJ
2013. Rijeka: - dalj Petra GOJAK
  Rijeka: - kugla Martina BLAŠKOVIĆ
2018. Rijeka: - kugla Paola KLASAN
2019. Zagreb: - 60 m Nicole MILIĆ
    - kugla Ira ČEKADA
    - 4x200 m Babić, Milić, Pervan, Kezele
    - petoboj Nicole MILIĆ
MLAĐE JUNIORKE
PRVAKINJEHRVATSKE
1962. Rijeka: - 60 m Radojka KRAŠKOVIĆ
    - 4 x 60 m Labus, Heberling, Radioni, Krašković
1967. Karlovac: - kugla Jadranka ANTUNOVIĆ
1968. Karlovac: - troboj Snježana GLAVINA
1969. Rijeka: - troboj Snježana GLAVINA
1970. Rijeka: - troboj Ranka JELOVICA
1971. Rijeka: - vis Ranka JELOVICA
  Split: - troboj Ranka JELOVICA
1979. Rijeka: - troboj Melinda PUŽ
1982. Rijeka: - vis Silvija BABIĆ
    - disk Kata ZEČEVIĆ
1984. Rijeka: - 80 m pr Diana HORVAT
    - troboj Silvija BABIĆ
1990. Split: - 80 m pr Karin TURAK
    - dalj Karin TURAK
1992. Split: - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
1994. Rijeka: - 200 m Dragana CIGANOVIĆ
    - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
1996. Čakovec: - petoboj Petra KARANIKIĆ
1997. Rijeka: - dalj Petra KARANIKIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
1998. Rijeka: - 100 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
    - 4 x 100 m Zenko, Uzelac, Šakota, Karanikić
  Split: - petoboj Petra KARANIKIĆ
1999. Čakovec: - disk Vera BEGIĆ
2001. Makarska: - 3.000 m Samanta GRADINŠĆAK
2003. Čakovec: - 100 m pr. Arna EREGA
2004. Čakovec: - 100 m pr. Arna EREGA
    - 400 m pr. Julijana JURMAN
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
2005. Čakovec: - 100 m pr. Arna EREGA
    - 400 m pr. Julijana JURMAN
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
  Zagreb: - petoboj Julijana JURMAN
2006. Split: - 100 m Anja GRBEŠ
    - dalj Mirjana GAGIĆ
2007. Pula: - 100 m Anja GRBEŠ
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2012. Čakovec: - 4x100 m Barnjak, Rožmarić, Kovač-Birkaš, Gojak
2013. Čakovec: - 4x100 m Rožmarić, Kostelac, Barnjak, Bobanović
2014. Rijeka: - 100 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Petra GOJAK
2016. Čakovec: - dalj Klara BARNJAK
 
DVORANA
2008. Zagreb: - 60 m pr. Ivana BELANČIĆ
2014. Zagreb: - 60 m pr. Klara BARNJAK
2015. Rijeka: - dalj Petra GOJAK
2016. Rijeka: - 60 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Klara BARNJAK
2017. Rijeka: - dalj Erika ŽIKIĆ
 
OSVAJAČICE SREBRNIH MEDALJA
1959. Varaždin: - 500 m Graziela RODIONI
1966. Varaždin: - 80 m pr Jadranka RAK
1967. Karlovac: - 100 m Jadranka ANTUNOVIĆ
    - vis Snježana GLAVINA
    - 4 x 60 m Zenko, Rak, Glavina, Antunović
1969. Split: - 80 m pr Snježana GLAVINA
    - vis Ranka JELOVICA
    - koplje Anđelka ŠAKAN
1970. Rijeka: - troboj Anđelka ŠAKAN
1971. Rijeka: - dalj Ranka JELOVICA
    - 4 x 60 m Flank, Saršon, Mršić, Jelovica
    - 4 x 100 m Flank, Saršon, Mršić, Jelovica
1972. Sisak: - 60 m Vesna MRŠIĆ
    - 4 x 60 m Denona, Flank, Mršić, Mance
1975. Zagreb: - disk Davorka JANOVIĆ
1977. Karlovac: - kugla Jasna MILETIĆ
1978. Osijek: - 80 m pr Nena MIKIĆ
    - dalj Melinda PUŽ
1979. Varaždin: - dalj Melinda PUŽ
1981. Karlovac: - 100 m Saša BANAŠIN
    - 80 m pr. Estera RADETIĆ
1982. Rijeka: - kugla Kata ZEČEVIĆ
1983. Pula: - vis Silvija BABIĆ
  Split: - troboj Silvija BABIĆ
1984. Rijeka: - 600 m Senka FRLIĆ
1985. Karlovac: - 600 m Senka FRLIĆ
    - 80 m pr Diana HORVAT
  Rijeka: - troboj Vjera BABIĆ
1986. Rijeka: - troboj Vjera BABIĆ
1988. Varaždin: - koplje Alida OMERAGIĆ
1990. Split: - 300 m pr Karin TURAK
1992. Pula: - kugla Verica MITROVIĆ
    - disk Verica MITROVIĆ
1996. Split: - koplje Ivana BIŽACA
    - disk Vera BEGIĆ
1997. Rijeka: - 100 m Petra KARANIKIĆ
    - 100 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - kugla Vera BEGIĆ
1998. Rijeka: - disk Marija KURTOVIĆ
1999. Čakovec: - 3.000 m Đurđa BABIĆ
    - 400 m pr Esta MATKOVIĆ
2000. Medulin: - kros Esta MATKOVIĆ
2001. Makarska: - vis Jana DELAČ
    - kugla Žana ŠOŠTARIĆ
2002. Makarska: - 100 m pr. Arna EREGA
    - koplje Ivana MATULIĆ
    100,200,300,400 m Malogorski, Erega, Ćoso, Tustanovski
2004. Čakovec: - 200 m Arna EREGA
    - kladivo Josipa GAŠPAROVIĆ
    100,200,300,400,m Gagić, Erega, Jurman, Rosanda
  Varaždin: - petoboj Julijana JURMAN
2005. Čakovec: - 200 m Anja GRBEŠ
    - 100 m pr. Mirjana GAGIĆ
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    100,200,300,400,m Vučković, Gagić, Grbeš, J.Jurman
2009. Pula: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2015. Čakovec: 100,200,300,400,m Žikić, Gojak, Bobanović, Barnjak
2016. Čakovec: - 100 m pr. Klara BARNJAK
    - 200 m Luana BOBANOVIĆ
    - 400 m Luana BOBANOVIĆ
2018. Varaždin: - 2.000 m zpr. Ana TIBLJAŠ
  Split-zimsko. - disk Ana MARČETA
  Škabrnja: - kros Ana TIBLJAŠ
2019. Split-zimsko: - disk Laura DELAČ
  Rijeka: - disk Laura DELAČ
 
DVORANA
2009. Zagreb: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
2012. Zagreb: - 60 m pr. Agata POGANJ
2013. Zagreb: - vis Lara LABOTIĆ
2014. Zagreb: - dalj Petra GOJAK
 
OSVAJAČICE BRONČANIH MEDALJA
1962. Rijeka: - 100 m Radojka KRAŠKOVIĆ
    - 400 m Graziela RODIONI
    - 80 m pr. Sonja HEBERLING
    - vis Sonja HEBERLING
    - kugla Sonja LABUS
1965. Varaždin: - 60 m Zlata KOMADINA
    - 100 m Zlata KOMADINA
    - disk Zlata KOMADINA
1967. Karlovac: - 4 x 100 m Zenko, Rak, Glavina, Antunović
1968. Varaždin: - 300 m Snježana GLAVINA
    - vis Snježana GLAVINA
1969. Split: - 300 m Snježana GLAVINA
1971. Rijeka: - 80 m pr Ranka JELOVICA
1972. Sisak: - dalj Vesna MRŠIĆ
    - disk Tatjana LAMPRET
    - koplje Tatjana LAMPRET
    - 4 x 100 m Mršić, Denona, Flank, Mance
1974. Varaždin: - disk Davorka JANOVIĆ
1975. Zagreb: - kugla Davorka JANOVIĆ
1977. Karlovac: - koplje Jasna MILETIĆ
1978. Osijek: - vis Melinda PUŽ
1980. Rijeka: - vis Jagoda JOVANOVSKA
1981. Karlovac: - 4 x 100 m Radetić, Kulaš, Kutlača, Banašin
    - 4 x 300 m Čolakovac, Kenk, Banašin, Radetić
1982. Rijeka: - disk Orieta VUKELIĆ
1983. Pula: - 4 x 300 m Jović, Frlić, Jelić, Babić
1984. Rijeka: - disk Orieta VUKELIĆ
    - 4 x 300 m Smlatić, Jović, Milčić, Frlić
1985. Rijeka: - troboj Alida OMERAGIĆ
1986. Rijeka: - troboj Alida OMERAGIĆ
1990. Split: - disk Verica MITROVIĆ
1992. Pula: - 200 m Gorjana MANDEKIĆ
1994. Rijeka: - 4 x 400 m Ciganović, Škalamera, Rešetar,Paštar
1995. Osijek: - vis Irina UKALOVIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
  Rijeka: - petoboj Petra KARANIKIĆ
1996. Split: - 100 m Petra PAŠTAR
    - 200 m Petra PAŠTAR
    - 4 x 100 m Vidović, Paštar, Karanikić, Đini
  Čakovec: - petoboj Adela FRANK
1997. Rijeka: - 300 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - 4 x 100 m Uzelac, Karanikić, Blečić, Šakota
    - 4 x 300 m Blečić, Fajta, Kunda, Karanikić
1998. Rijeka: - 3.000 m Ivana ZUBOVIĆ
    - kugla Marija KURTOVIĆ
2000. Split: - 3.000 m Tea VIDUČIĆ
2001. Makarska: - 100 m pr. Sandra PARLOV
    - 400 m pr. Višnja ĆOSO
    - koplje Žana ŠOŠTARIĆ
    100,200,300,400,m Tustanovski, Ćoso, Parlov, Malogorski
  Medulin: - kros Martina IVAŠIĆ
2002. Makarska: - 400 m pr. Višnja ĆOSO
    - 3.000 m Anja MAĐARAC
2003. Čakovec: - vis Sanja LJUBIČIĆ
2004. Čakovec: - troskok Aleksandra HRSTIĆ
  Varaždin: - petoboj Andrea ROSANDA
2005. Čakovec: - kugla Tea CUPAČ
2008. Čakovec: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2009. Pula: - 400 m pr. Jana DESSARDO
2011. Pula: - 100 m pr. Anamarija GERČER
    - 400x100 m Poganj, Sorić, Dessardo, Paić
2012. Čakovec: - 100 m pr. Anamarija GERČER
2013. Čakovec: - 100 m Gloria ROŽMARIĆ
2014. Rijeka: - 100 m Petra GOJAK
    - 200 m Klara BARNJAK
    100,200,300,400,m Štimac, Barnjak, Bobanović, Gojak
2015. Čakovec: - 100 m Klara BARNJAK
2017. Split-zimsko: - disk Nea BAGARIĆ
  Varaždin: - dalj Erika ŽIKIĆ
    - disk Nea BAGARIĆ
  Split-zimsko: - koplje Karolina DUJMEŠIĆ
2019 Split-zimsko: - kugla Paola KLASAN
 
DVORANA      
2010. Zagreb: - 60 m Dragana MARUŠIĆ
2012. Zagreb: - 60 m Gloria ROŽMARIĆ
2013. Zagreb: - 60 m Gloria ROŽMARIĆ
2014. Zagreb: - 60 m Gloria ROŽMARIĆ
    - vis Lara LABOTIĆ
2017. Rijeka: - dalj Francesca PAPPALARDO
JUNIORKE
PRVAKINJE HRVATSKE
1950.   - dalj Ljerka BARAC
1955. Rijeka: - 200 m J. BUTKOVIĆ
1957. Varaždin: - 100 m Lovorka LUKIĆ
    - 4 x 100 m Lukić, Sluga, Novoselac, Butković
1960. Varaždin: - 60 m Nirvana ŠERGO
    - 600 m Nirvana ŠERGO
    - vis Ada AGODINI
1962. Rijeka: - kugla Silvana ČENDAK
1964. D. Resa: - 60 m Radojka KRIŠKOVIĆ
1969. Zagreb: - 100 m pr Jadranka ANTUNOVIĆ
  Zagreb: - petoboj Jadranka ANTUNOVIĆ
1970. Rijeka: - vis Ranka JELOVICA
    - troboj Snježana GLAVINA
1971. Osijek: - 400 m Snježana GLAVINA
    - 100 m pr Snježana GLAVINA
    - vis Ranka JELOVICA
    - koplje Anđelka ŠAKAN
1972. Varaždin: - 100 m pr Ranka JELOVICA
    - vis Ranka JELOVICA
    - kugla Slobodanka SKAKIĆ
    - koplje Anđelka ŠAKAN
    - disk Anđelka ŠAKAN
1975. Križevci: - dalj Vesna FLANK
1982. Karlovac: - vis Silvija BABIĆ
    - 4 x 400 m Georgijevska,Čargonja,Stojčević,Banašin
1983. Osijek: - 100 m pr Silvija BABIĆ
1984. Rijeka: - kugla Kata ZEČEVIĆ
    - disk Kata ZEČEVIĆ
1985. Karlovac: - vis Silvija BABIĆ
    - dalj Silvija BABIĆ
    - disk Kata ZEČEVIĆ
    - koplje Kata ZEČEVIĆ
    - 4 x 100 m Jelić, Babić, Milčić, Jurčević
  Rijeka: - sedmoboj Silvija BABIĆ
1986. Karlovac: - 400 m pr. Silvija BABić
    - dalj Silvija BABIĆ
    - 4 x 100 m Jurčević, Pokorni, Mičić, Babić
1990. Split: - 100 m pr Karin TURAK
1991. Osijek: - 400 m pr Karin TURAK
1994. Varaždin: - 200 m Dragana CIGANOVIĆ
    - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
1995. Varaždin: -vis Irena TOŠIĆ
  Rijeka: - sedmoboj Dragana CIGANOVIĆ
1996. Rijeka: - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
  Čakovec: - sedmoboj Dragana CIGANOVIĆ
1997. Zagreb: - koplje Ivana BIŽACA
1998. Makarska: - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
1999. Varaždin: .- 400 m pr Esta MATKOVIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
  Varaždin: - koplje Ivana BIŽACA
2000. Varaždin: - 400 m pr Esta MATKOVIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
2001. Varaždin: - disk Vera BEGIĆ
  Split: - 10.000 m Tina NOVKOVIĆ
2002. Varaždin: - 3.000 m Samanta GRADINŠĆAK
    - 400 m pr. Esta MATKOVIĆ
2004. Čakovec : - 400 m Kristina TUSTANOVSKI
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
2005. Čakovec : - 100 m pr. Arna EREGA
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
    - 400 m pr. Julijana JURMAN
2006. Zagreb: - 5.000 m Dajana DIKLIĆ
    - 100 m pr. Arna EREGA
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2007. Zagreb: - 100 m Anja GRBEŠ
    - 10.000 m Dajana DIKLIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2008. Varaždin: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2009. Zagreb: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2010. Split: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2011. Zagreb: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
2012. Zagreb: - 100 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Klara BARNJAK
2013. Varaždin: - koplje Sara KOLAK
2016. Zagreb: - 100 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Klara BARNJAK
2018. Split: - 100 m Luana BOBANOVIĆ
    - dalj Klara BARNJAK
 
DVORANA
2005. Zagreb: - 60 m Arna EREGA
    - 60 m pr. Arna EREGA
    - vis Andrea ROSANDA
    - troskok Alexandra HRSTIĆ
2006. Zagreb: - 60 m Anja GRBEŠ
2007. Zagreb: - 60 m pr. Arna EREGA
2008. Zagreb: - 60 m Anja GRBEŠ
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2009. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
2014. Zagreb: - 60 m Klara BARNJAK
2016. Rijeka: - 60 m pr. Klara BARNJAK
    - dalj Klara BARNJAK
2018. Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
 
OSVAJAČICE SREBRNIH MEDALJA
1960. Varaždin: - 500 m Gracijela RODIONI
    - dalj Ada AGODINI
    - kugla Ada AGODINI
1963. Zadar: - vis Sonja LABUS
1964. D. Resa: - 100 m Radojka KRIŠKOVIĆ
1968. Varaždin: - dalj Jadranka ANTUNOVIĆ
1969. Zagreb: - vis Snježana GLAVINA
    - dalj Jadranka ANTUNOVIĆ
1970. Rijeka: - dalj Snježana GLAVINA
    - koplje Anđelka ŠAKAN
1971. Osijek: - 100 m pr Bojana SARŠON
    - vis Vesna ŽIC
1974. Split - dalj Vesna FLANK
1976. Osijek: - disk Davorka JANOVIĆ
1977. Split: - koplje Jasna MILETIĆ
1978. Zagreb: - koplje Jasna MILETIĆ
1979. Rijeka: - koplje Jasna MILETIĆ
    - petoboj Nena MIKIĆ
1980. Zagreb: - 400 m pr Gordana JERAS
    - koplje Anka SILOV
1981. Karlovac: - 100 m pr. Estera RADETIĆ
    - 400 m pr. Tijana STOJČEVIĆ
    - 4 x 400 m Puž, Čargonja, Georgijevska, Stojčević
1982. Karlovac: - 200 m Saša BANAŠIN
    - 1.500 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 400 m pr Tijana STOJČEVIĆ
    - disk Kata ZEČEVIĆ
1985. Karlovac: - kugla Kata ZEČEVIĆ
    - 4 x 400 m Jelić, Babić, Milčić, Načinović
1986. Karlovac: - 100 m Silvija BABIĆ
    - 100 m pr. Silvija BABIĆ
    - 4 x 400 m Pokorni, Mičić, Frlić, Babić
1988. Varaždin: - 200 m Anamarija MIŠKOVIĆ
1991. Osijek: - 100 m pr Karin TURAK
1994. Varaždin: - 400 m pr Amalija PRTENJAČA
    - disk Verica MITROVIĆ
    - koplje Verica MITROVIĆ
1995. Varaždin: - vis Irina UKALOVIĆ
1996. Rijeka: - 100 m Petra PAŠTAR
1997. Zagreb: - 100 m pr. Petra KARANIKUĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
1999. Varaždin: - 3.000 m Đurđa BABIĆ
    - 5.000 m Samanta GRADINŠĆAK
    - kugla Andrea PAVLIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
2000. Varaždin: - 100 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
2001. Varaždin: - disk Marija KURTOVIĆ
    - motka Nataša KOVAČ
  Split: - 10.000 m Tea VIDUČIĆ
2002. Varaždin: - 400 m Esta MATKOVIĆ
    - 100 m pr. Sandra PARLOV
    - koplje Višnja ŠOŠTARIĆ
    - 4x100 m Parlov, Tustanovski, Ćoso, Matković
2003. Čakovec : - 5.000 m Samanta GRADINŠĆAK
    - 100 m pr. Sandra PARLOV
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
    - 4x100 m Jurman, Rosanda, Ćoso, Parlov
    - 4x400 m Jurman, Ćoso, Rosanda, Parlov
  Osijek: - 10.000 m Samanta GRADINŠĆAK
2005. Zagreb: - sedmoboj Andrea ROSANDA
2006. Zagreb: - 10.000 m Dajana DIKLIĆ
2007. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
2008. Varaždin: - troskok Mirjana GAGIĆ
2010. Split: - 200 m Paula VUČKOVIĆ
    - 4x100 m Paić, Marušić, Belančić, Vučković
2014. Varaždin: - 100 m Petra GOJAK
2018. Split: - 4x100 m Polić, Barnjak, Buha, Bobanović
  Split-zimsko: - kugla Nea BAGARIĆ
  Zadar-zimsko: - 1.500 m Ana TIBLJAŠ
2019. Rijeka: - 3.000 m zpr. Ana TIBLJAŠ
 
DVORANA
2005. Zagreb: - 60 m pr. Mirjana GAGIĆ
2012. Zagreb: - 60 m pr. Agata POGANJ
    - 60 m pr. Jana DESSARDO
2014. Zagreb: - dalj Petra GOJAK
2015. Rijeka: - 60 m Klara BARNJAK
    - dalj Petra GOJAK
 
OSVAJAČICE BRONČANIH MEDALJA
1960. Varaždin: - disk Ada AGODINI
    - dalj Vida TOLJ
1964. D. Resa: - vis Sonja HEBERLING
    - dalj Sonja HEBERLING
1965. Varaždin: - dalj Mirjana PREDOVAN
1968. Varaždin: - 4 x 100 m Zenko, Rak, Glavina, Antunović
1969. Zagreb: - vis Ranka JELOVICA
    - petoboj Spomenka KOCIJAN
1971. Osijek: - disk Anđelka ŠAKAN
1972. Varaždin: - 100 m pr Marija STOPAR
1973. Osijek: - 100 m pr Vesna MRŠIĆ
1974. Split - 200 m Ivone VUKUŠIĆ
    - 1.500 m Ivone VUKUŠIĆ
1977. Split: - disk Davorka JANOVIĆ
1979. Rijeka: - vis Melinda PUŽ
    - kugla Jasna MILETIĆ
1980. Zagreb: - vis Melinda PUŽ
1981. Karlovac: - 400 m pr. Ksenija GEORGIJEVSKA
    - vis Melinda PUŽ
  Rijeka: - sedmoboj Melinda PUŽuž
1982. Karlovac: - 800 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 400 m pr Ksenija GEORGIJEVSKA
1983. Osijek: - 800 m Senka FRLIĆ
    - vis Silvija BABIĆ
    - kugla Orieta VUKELIĆ
1984. Rijeka: - disk Danijela KUSTURIN
    - koplje Kata ZEČEVIĆ
    - 4 x 100 m Zečević, Kusturin, Kenk, Jelić
    - 4 x 400 m Zečević, Kusturin, Kenk, Jelić
    - petoboj Danijela KUSTURIN
1985. Karlovac: - 100 m Snježana JELIĆ
    - disk Dubravka SUŠANJ
1986. Karlovac: - vis Irena NAČINOVIĆ
    - 4 x 100 m Manojlović, Frlić, Sušanj, Načinović
1991. Osijek: - 100 m pr Irena GOSTL
    - dalj Irena GOSTL
    - disk Verica MITROVIĆ
1992. Varaždin: - disk Verica MITROVIĆ
1996. Rijeka: - 200 m Dragana CIGANOVIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
1998. Makarska: - dalj Petra KARANIKIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
    - kugla Marija KURTOVIĆ
    - kladivo Majda GREGOROVIĆ
1999. Varaždin: - 5.000 m Tea VIDUČIĆ
2000. Varaždin: - 5.000 m Samanta GRADINŠĆAK
    - troskok Iva KUNDA
    - 4x100 m Kunda, Mataija, Matković, Karanikić
    - 4x400 m Mataija, Kunda, Matković, Karanikić
  Medulin: - kros Samanta GRADINŠĆAK
2001. Varaždin: - 3.000 m Samanta GRADINŠĆAK
    - koplje Ivana MATULIĆ
  Medulin : - kros Samanta GRADINŠĆAK
2002. Varaždin: - disk Žana ŠOŠTARIĆ
    - 400 m pr. Višnja ĆOSO
2004. Čakovec : - 100 m Arna EREGA
    - 400 m Julijana JURMAN
    - 5.000 m Dajana DIKLIĆ
2005. Čakovec : - 5.000 m Dajana DIKLIĆ
    - 100 m pr. Andrea ROSANDA
    - vis Andrea ROSANDA
    - dalj Mirjana GAGIĆ
2006. Zagreb: - 100 m Anja GRBEŠ
2009. Zagreb: - troskok Mirjana GAGIĆ
2011. Zagreb: - 4x100 m Dessardo, Vučković, Paić, Marušić
2012. Zagreb: - 100 m Gloria ROŽMARIĆ
2013. Varaždin: - 4x100 m Rožmarić, Barnjak, Kostelac, Gerčer
2014. Varaždin: - dalj Petra GOJAK
2015. Varaždin: - 200 m Klara BARNJAK
2016. Karlovac: - kros Paula TEPUŠ
2017. Varaždin: - 4x400 m Polić, Tibljaš, Buha, Bobanović
  Split: - 200 m Luana BOBANOVIĆ
    - 4x400 m Barnjak, Valerijev, Polić, Bobanović
2019. Rijeka: - disk Laura DELAČ
 
DVORANA
2005. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Julijana JURMAN
2006. Zagreb: - vis Andrea ROSANDA
2013. Zagreb: - 60 m Gloria ROŽMARIĆ
    - vis Lara LABOTIĆ
2017. Rijeka: - dalj Erika ŽIKIĆ
2018. Rijeka: - 60 m pr. Iva POLIĆ
MLAĐE SENIORKE
PRVAKINJEHRVATSKE
2003. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
2004. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
2005. Zagreb: - 400 m Sandra PARLOV
    - 400 m pr. Andrea ROSANDA
    - koplje Višnja ŠOŠTARIĆ
2007. Zagreb: - kugla Vesna VIDAS
2008. Varaždin: - 100 m pr. Arna EREGA
    - dalj Arna EREGA
    - troskok Arna EREGA
2009. Zagreb: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2010. Zagreb: - 100 m Paula VUČKOVIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2011. Split: -100 m Paula VUČKOVIĆ
    - 200 m Paula VUČKOVIĆ
    - dalj Klara BARNJAK
2019. Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
    - 3.000 m zpr. Ana TIBLJAŠ
 
DVORANA
2016.      
2018. Rijeka: - 60 m pr. Klara BARNJAK
  Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
 
OSVAJAČICE SREBRNIH MEDALJA
2004.      
2005. Zagreb: - kugla Vesna VIDAS
2008. Zagreb: - 1.500 m Samanta GRADINŠĆAK
  Varaždin: - vis Sanja LJUBIČIĆ
    - troskok Aleksandra HRSTIĆ
    - koplje Tea CUPAČ
2016.   - vis Andrea ROSANDA
  Varaždin: - dalj Klara BARNJAK
2019. Rijeka: - 100 m Luana BOBANOVIĆ
    - kugla Laura ŠTEFANAC
    - koplje Laura ŠTEFANAC
 
DVORANA
2018.      
  Rijeka: - 60 m Luana BOBANOVIĆ
    - 60 m pr. Klara BARNJAK
 
OSVAJAČICE BRONČANIH MEDALJA
2004.      
  Zagreb: - kugla Vera BEGIĆ
2006.   - disk Vesna VIDAS
2007. Zagreb: - koplje Višnja ŠOŠTARIĆ
2008. Zagreb: - koplje Višnja ŠOŠTARIĆ
2013. Varaždin: - disk Tea CUPAČ
2015. Split: - 400 m Elizabeta KOSTELAC
2018. Split: - 5.000 m Paula TEPUŠ
  Zagreb: - 5.000 m Sara SUPERINA
    - 3.000 m zpr. Ana TIBLJAŠ
 
DVORANA
2016.      
  Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
    - kugla Nea BAGARIĆ
SENIORKE
PRVAKINJE HRVATSKE
1958. Varaždin: - vis Ada AGODINI
1959. Varaždin: - vis Ada AGODINI
    - kugla Višnja CVETETIĆ
1970. Zagreb: - 4 x 60 m Jelovica, Glavina, Antunović, Radlović
  Rijeka: - petoboj Jadranka ANTUNOVIĆ
1971. Split: - vis Ranka JELOVICA
    - petoboj Jadranka ANTUNOVIĆ
1973. Rijeka: - koplje Anđelka ŠAKAN
1979. Rijeka: - petoboj Branka KLIĆ
1982. Zagreb: - sedmoboj Melinda PUŽ
1983. Split: - 1.500 m Tijana STOJČEVIĆ
1985. Split: - koplje Jasna MILETIĆ
1986. Rijeka: - sedmoboj Silvija BABIĆ
1989. Zagreb: - dalj Silvija BABIĆ
1993. Split: - dalj Silvija BABIĆ
    - troskok Silvija BABIĆ
    - 4 x 100 m Rešetar, Mandekić, Turak, Babić
1994. Zagreb: - 3000 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
    - 4 x 400 m Mandekić, Prtenjača, Ciganović, Babić
    - dalj Silvija BABIĆ
    - troskok Silvija BABIĆ
1995. Varaždin: - 3.000 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
    - dalj Silvija MRAKOVČIĆ
    - troskok Silvija MRAKOVČIĆ
  Rijeka: - sedmoboj Silvija MRAKOVČIĆ
1996. Zagreb: - 1.500 m Tijana PAVIČIĆ
    - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
    - dalj Silvija MRAKOVČIĆ
    - troskok Silvija MRAKOVČIĆ
    - kros Tijana PAVIČIĆ
  Čakovec: - sedmoboj Silvija MRAKOVČIĆ
1997. Split: - 100 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
1998. Zagreb: - 100 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
1999. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
  Čakovec: sedmoboj Petra KARANIKIĆ
2000. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
  Čakovec: - sedmoboj Petra KARANIKIĆ
2001. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
    - koplje Ivana BIŽACA
2002. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
2003. Zagreb: - disk Vera BEGIĆ
2004. Zagreb: - 400 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - troskok Sanja ĐINI
    - disk Vera BEGIĆ
2005. Zagreb: - 400 m pr. Sandra PARLOV
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - 4x100 m Erega, Parlov, Karanikić, Grbeš
    - disk Vera BEGIĆ
2006. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
    - troskok Petra KARANIKIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
    - 4x100 m Đini, Parlov, Karanikić, Grbeš
  Split-zimsko: - koplje Višnja ŠOŠTARIĆ
2007. Varaždin: - dalj Petra KARANIKIĆ
    - disk Vera BEGIĆ
2008. Rijeka: - dalj Arna EREGA
    - troskok Sanja ĐINI
    - disk Vera BEGIĆ
  Zagreb: - sedmoboj Andrea ROSANDA
2009. Varaždin: - dalj Arna EREGA
    - disk Vera BEGIĆ
  Split-zimsko: - disk Vera BEGIĆ
  Varaždin: - 100 m pr. Arna EREGA
  Split-zimsko: - disk Vera BEGIĆ
2010. Rijeka: - 200 m Sandra PARLOV
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2011. Zagreb: - 100 m Sandra PARLOV
2012. Rijeka: - 100 m Sandra PARLOV
    - dalj Mirjana GAGIĆ
2013. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
    - koplje Sara KOLAK
2014. Varaždin: - koplje Sara KOLAK
2016. Zagreb: - koplje Sara KOLAK
  Split-zimsko: - koplje Sara KOLAK
2017. Split-zimsko: - koplje Sara KOLAK
2018. Split-zimsko: - koplje Franja ŽELIMORSKI
 
DVORANA
2001. Zagreb: - troskok Sanja ĐINI
2002. Zagreb: - troskok Sanja ĐINI
2004. Zagreb: - 60 m Petra KARANIKIĆ
    - 60 m pr. Arna EREGA
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - troskok Sanja ĐINI
2005. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
    - 60 m pr. Arna EREGA
2006. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
2007. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
2008. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
  Wien: - 200 m Anja GRBEŠ
    - 400 m Sandra PARLOV
2009. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Sandra PARLOV
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2012. Rijeka: - 60 m Sandra PARLOV
    - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
2013. Rijeka: - dalj Mirjana GAGIĆ
2018. Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
 
OSVAJAČICE SREBRNIH MEDALJA
1962. Varaždin: - petoboj Ada AGODINI
1967. Zagreb: - petoboj Jadranka ANTUNOVIĆ
1970. Zagreb: - 400 m Snježana GLAVINA
    - 100 m pr Milena RADLOVIĆ
    - 4 x 100 m Jelovica,Glavina,Antunović,Radlović
    - vis Ranka JELOVICA
    - dalj Jadranka ANTUNOVIĆ
    - koplje Jadranka ANTUNOVIĆ
  Rijeka: - petoboj Milena RADLOVIĆ
1971. Split: - 100 m pr Milena RADLOVIĆ
1972. Osijek: - vis Ranka JELOVICA
    - koplje Anđelka ŠAKAN
1975. Split: - 100 m pr Bojana SARŠON
    - vis Ranka JELOVICA
1977. Osijek: - dalj Vesna FLANK
1979. Osijek: - koplje Jasna MILETIĆ
1980. Zagreb: - koplje Jasna MILETIĆ
1981. Karlovac: - 400 m pr. Tijana STOJČEVIĆ
    - 4 x 400 m Puž, Banašin, Radetić, Stojčević
1982. Zagreb: - dalj Melinda PUŽ
    - koplje Jasna MILETIĆ
    - 4 x 400 m Babić, Puž, Georgijevska, Stojčević
1983. Split: - kugla Kata ZEČEVIĆ
1984. Osijek: - 100 m pr Dijana HORVAT
    - vis Silvija BABIĆ
    - kugla Kata ZEČEVIĆ
1986. Osijek: - vis Silvija BABIĆ
    - koplje Anka SILOV
    - 4 x 400 m Jelić, Frlić, Babić, Lakić
1987. Zagreb: - 400 m Silvija BABIĆ
    - 400 m pr Silvija BABIĆ
1988. Osijek: - dalj Silvija BABIĆ
1994. Zagreb: - 200 m Dragana CIGANOVIĆ
    - 1500 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 100 m pr Karin TURAK
    - 400 m pr Amalija PRTENJAČA
    - 4 x 100 m Mandekić, Ciganović, Turak, Babić
1997. Split: - koplje Ivana BIŽACA
1998. Zagreb: - dalj Petra KARANIKIĆ
  Split: - sedmoboj Ivana BIŽACA
    - 3.000 m Đurđa BABIĆ
    - 100 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
2000. Zagreb: - 100 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - 400 m pr. Esta MATKOVIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
2001. Zagreb: - 100 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - 400 m pr. Esta MATKOVIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - troskok Sanja ĐINI
    - disk Marija KURTOVIĆ
    - 4x400 m Ćoso, Tustanovski, Matković, Karanikić
  Medulin: - kros Tina NOVKOVIĆ
2002. Zagreb: - troskok Sanja ĐINI
    - 400 m pr. Esta MATKOVIĆ
    - 100 m pr. Sandra PARLOV
    - disk Marija KURTOVIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
    - 4x400 m Tustanovski, Parlov, Ćoso, Matković
2003. Zagreb: - 100 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
2004. Zagreb: - 60 m Arna EREGA
    - 100 m pr. Arna EREGA
    - disk Marija KURTOVIĆ
  Medulin: - kros Samanta GRADINŠĆAK
2005. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
    - 4x400 m Ciganović, Rosanda, Jurman, Parlov
2006. Zagreb: - 100 m pr. Arna EREGA
2007. Varaždin: - dalj Arna EREGA
    - troskok Petra KARANIKIĆ
2008. Rijeka: - 200 m Sandra PARLOV
    - 100 m pr. Arna EREGA
    - 4x100 m Erega, Parlov, Karanikić, Vučković
2010. Rijeka: - 100 m Sandra PARLOV
    - disk Vera BEGIĆ
    - 4x100 m Vučković, Parlov, Belančić, Dessardo
2011. Zagreb: - 200 m Sandra PARLOV
    - 4x100 m Vučković, Parlov, Dessardo, Belančić
  Split-zimsko - disk Vera BEGIĆ
2012. Rijeka: - 200 m Sandra PARLOV
    - 4x100 m Erlić Vučaj, Gerčer, Tepuš, Parlov
2019. Split-zimsko: - koplje Laura ŠTEFANAC
    - kugla Laura ŠTEFANAC
  Varaždin: - dalj Klara BARNJAK
    - koplje Laura ŠTEFANAC
 
DVORANA
2000. Zagreb: - troskok Sanja ĐINI
2001. Zagreb: - 60 m pr. Dragana CIGANOVIĆ
2002. Zagreb: - 60 m Petra KARANIKIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
2005. Zagreb: - troskok Alexandra HRSTIĆ
2007. Zagreb: - 60 m pr. Arna EREGA
2008. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
    - troskok Mirjana GAGIĆ
  Wien: - 200 m Sandra PARLOV
    - 400 m Anja GRBEŠ
2009. Zagreb: - 60 m Sandra PARLOV
    - troskok Sanja ĐINI
  Wien: - 200 m Paula VUČKOVIĆ
2011. Rijeka: - 60 m pr. Ivana BELANČOĆ
2016. Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
2019. Zagreb. - dalj Klara BARNJAK
 
OSVAJAČICE BRONČANIH MEDALJA
1958. Varaždin: - 800 m Katica KRŠUL
    - dalj Ada AGODINI
1966.   - petoboj Jadranka ANTUNOVIĆ
1968. Zagreb: - dalj Jadranka ANTUNOVIĆ
    - 4 x 100 m Sušanj, Kusturin, Glavina, Antunović
1969. Osijek: - koplje Jadranka ANTUNOVIĆ
  Rijeka: - petoboj Nirvana KUSTURIN
1970. Zagreb: - vis Milena RADLOVIĆ
1971. Split: - 400 m Snježana GLAVINA
    - dalj Jadranka ANTUNOVIĆ
    - koplje Anđelka ŠAKAN
    - 4 x 100 m Saršon, Glavina, Stopar, Radlović
1972. Osijek: - 100 m pr Ranka JELOVICA
    - vis Jadranka ANTUNOVIĆ
    - dalj Jadranka ANTUNOVIĆ
    - koplje Slobodanka SKAKIĆ
1977. Osijek: - 100 m pr Bojana SARŠON
1978. Zagreb: - koplje Jasna MILETIĆ
1980. Zagreb: - 400 m pr Tijana STOJČEVIĆ
    - vis Melinda PUŽ
    - kugla Jasna MILETIĆ
    - 4 x 100 m Puž, Georgijevska, Jeras, Stojčević
1981. Karlovac: - 100 m Saša BANAŠIN
    - dalj Melinda PUŽ
    - koplje Jasna MILETIĆ
    - 4 x 100 m Radetić, Puž, Banašin, Stojčević
    - 1.500 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 100 m pr Melinda PUŽ
    - vis Melinda PUŽ
1983. Split: - 800 m Tijana STOJČEVIĆ
    - 100 m pr Silvija BABIĆ
1984. Osijek: - 400 m pr Ksenija GEORGIJEVSKA
    - disk Kata ZEČEVIĆ
1985. Split: - kugla Jasna MILETIĆ
    - koplje Anka SILOV
    - disk Anka SILOV
1993. Split: - 100 m Mara REŠETAR
    - 100 m pr Dragana CIGANOVIĆ
    - 4 x 400 m Mandekić, Rešetar, Ciganović, Šaina
1994. Zagreb: - kugla Verica MITROVIĆ
1995. Varaždin: - 400 m pr Amalija PRTENJAČA
1997. Split: - 100 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - 4 x 100 m Đini, Ciganović, Blečić, Karanikić
1998. Zagreb: - 100 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - kugla Marija KURTOVIĆ
    - disk Marija KURTOVIĆ
  Split: - koplje Ivana BIŽACA
1999 Zagreb: - kladivo Majda GREGOROVIĆ
2000. Zagreb: - 100 m pr. Petra KARANIKIĆ
    - dalj Dragana CIGANOVIĆ
    - koplje Andrea PAVLIĆ
    - kladivo Majda GREGOROVIĆ
    - 4x100 m Matković, Kunda, Ciganović, Karanikić
  Medulin: - kros Tina NOVKOVIĆ
2001. Zagreb: - 3.000 m Samanta GRADINŠĆAK
    - 4x100 m Đini, Ciganović, Matković, Karanikić
2002. Zagreb: - 100 m Petra KARANIKIĆ
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - 4x100 m Đini, Ciganović, Parlov, Karanikić
2003. Zagreb: - 800 m Kristina TUSTANOVSKA
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - troskok Sanja ĐINI
    - kladivo Majda GREGOROVIĆ
2004. Zagreb: - 4x100 m Erega, Ciganović, Parlov, Karanikić
    - 4x400 m Ciganović, Parlov, Jurman, Tustanovski
2005. Zagreb: - 400 m pr. Andrea ROSANDA
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
2006. Zagreb: - 400 m pr. Andrea ROSANDA
    - koplje Višnja ŠOŠTARIĆ
  Sinj: - kros Iva NADALIN
2007. Varaždin: - 100 m Sandra PARLOV
    - 400 m Sandra PARLOV
2008. Rijeka: - 100 m Sandra PARLOV
    - dalj Petra KARANIKIĆ
    - kugla Vesna VIDAS
2009. Varaždin: - 100 m Sandra PARLOV
    - 200 m Sandra PARLOV
    - dalj Mirjana GAGIĆ
2012. Rijeka: - disk Vera BEGIĆ BLEČIĆ
2016. Zagreb: - 4x200 m Gojak, Miškulin, Bobanović, Barnjak
  Pula-zimsko: - 3.000 m Paula TEPUŠ
2018. Zagreb: - 4x200 m Buha, Pappalardo, Barnjak, Bobanović
2019. Varaždin: - kugla Laura ŠTEFANAC
    - disk Laura ŠTEFANAC
 
DVORANA
2002. Zagreb: - dalj Arna EREGA
2004. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
    - vis Sanja LJUBIČIĆ
2005. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
2006. Zagreb: - 60 m Anja GRBEŠ
    - vis Andrea ROSANDA
2007. Zagreb: - vis Andrea ROSANDA
  Wien: - 400 m Sandra PARLOV
2008. Zagreb: - 60 m Sandra PARLOV
    - troskok Sanja ĐINI
    - kugla Višnja ŠOŠTARIĆ
  Wien: - 200 m Ana ŠIROLA
    - 400 m Ana ŠIROLA
2010. Zagreb: - dalj Mirjana GAGIĆ
2011. Rijeka: - 60 m pr. Ivana BELANČIĆ
2012. Rijeka: - 60 m Paula VUČKOVIĆ
2016. Rijeka: - dalj Klara BARNJAK
  Rijeka: - 60 m Klara BARNJAK
MLAĐI KADETI
PRVACI HRVATSKE
2008. Čakovec: - 50 m Toni JONJIĆ
2009. Varaždin: - 4x 50 m Rukavina, Gržić, Juranović, Đeke
    - 4x 100 m Rukavina, Juranović, Gržić, Đeke
2010. Čakovec: - dalj Filip GRŽIĆ
    - kugla Filip GRŽIĆ
    - vortex Filip GRŽIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Ivan VUJEVIĆ
    - 200 m Ivan VUJEVIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - 4x 60 m Omeragić,Matacun, Polić, Vujević
    - 4x 200m Matacun, Đeke, Polić, Vujević
2012. Rijeka: - vis Andrej OMERAGIĆ
2014. Zagreb: - dalj Matej VRBAN
2017. Osijek: - 4x60 m Miškulin, Šašinka, Škrobonja, Perak
 
DVORANA
2008. Zagreb: - 60 m Toni JONJIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Ivan VUJEVIĆ
    - 55 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2012. Zagreb: - 55 m pr. Andrej ŠKERJANC
2013. Rijeka: - vis Leo STUPAR
2014. Zagreb: - 55 m pr. Matej VRBAN
 
OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA
2007. Makarska: - dalj Ivan GRŽIĆ
2008. Čakovec: - 50 m Toni ZEMANEK
    - loptica Toni JONJIĆ
  Zagreb: - troboj Toni JONJIĆ
2010. Čakovec: - 4x 50 m Polić, Katalinić, Vujević, Gržić
    - 4x 200 m Polić, Vujević, Katalinić, Gržić
2011. Rijeka: - 60 m pr. Romano POLIĆ
2017. Osijek: - 80 m pr. Dino ŠKROBONJA
    - 200 m Aleksandar PERAK
 
DVORANA
2010. Zagreb: - 60 m Filip GRŽIĆ
    - dalj Filip GRŽIĆ
2012. Zagreb: - vis Andrej ŠKERJANC
2017. Rijeka: - 60 m Dino ŠKROBONJA
    - vis Matej MOHOROVIČIĆ
 
OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA
2008. Čakovec: - 4x 50 m Zemanek ,Katalinić, Gržić, Jonjić
    - 4x 100 m Jonjić, Pilav, Borovac, Zemanek
  Čakovec: - dalj Borna ĐEKE
2010. Čakovec: - 50 m Filip GRŽIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Romano POLIĆ
    - dalj Romano POLIĆ
2012. Rijeka: - dalj Andrej OMERAGIĆ
2014. Zagreb: - 60 m Matej VRBAN
    - 400 m Erik SLUGA
2017. Osijek: - 100 m Aleksandar PERAK
    - 200 m Dino ŠKROBONJA
    - 200 m pr. Dino ŠKROBONJA
    - vis Matej MOHOROVIČIĆ
2018. Varaždin: - 4x200 m Prpić, Vrkić, Surina, Miškulin
 
DVORANA
2008. Zagreb: - dalj Toni JONJIĆ
2009. Zagreb: - dalj Matija JURANOVIĆ
2011. Rijeka: - 55 m pr. Dominik ĐEKE
    - vis Noah Luca MATACUN
2012. Zagreb: - vis Renato HERC
2013. Rijeka: - 55 m pr. Leo STUPAR
    - kugla Matej VRBAN
2014. Zagreb: - vis Toni GRŽIĆ
2015. Rijeka: - vis Ivan MARGETIĆ
2018. Rijeka: - kugla Filip VRKIĆ
KADETI
PRVACI HRVATSKE
1991. Split: - kugla Vanja JOVANOVIĆ
    - disk Vanja JOVANOVIĆ
1992. Rijeka: - 80 m pr Igor BUK
    - troboj Andrej MAJER
1993. Rijeka: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - troboj Azus SIMCICH
1995. Čakovec: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1996. Zagreb: - 3.000 m Predrag MILANOVIĆ
1998. Čakovec: - 100 m Miran KUNST
    - 300 m Miran KUNST
1999. Čakovec: - 300 m Miran KUNST
2000. Makarska: - 1.000 m Nikola SRDOČ
    - 3.000 m Nikola SRDOČ
2001. Zagreb: - 3.000 m Marin ARGENTIN
    - disk Ante ČEŠLJAR
2004. Makarska: - vis Filip FIĆOR
    - troboj Matko VUČKOVIĆ
2005. Makarska: - 300 m Matko VUČKOVIĆ
    - 1.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 3.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 4x300 m Dekarin, Benčić, Ječmenica, Gaši
  Makarska: - troboj Matko VUČKOVIĆ
2006. Rijeka: - 1.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 3.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - koplje Renato KUČIĆ
  Sinj: - kros Dalibor GRŽETIĆ
2007. Makarska: - dalj Sanjin ŠIMIĆ
2008. Čakovec: - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2009. Varaždin: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
    - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Rijeka: - 100 m pr. Borna ĐEKE
2012. Rijeka: - 100 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
  Varaždin: - šestoboj Ivan VUJEVIĆ
2013. Zagreb: - 100 m pr. Romano POLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Varaždin: - 300 m Erik SLUGA
    - 4x100 m Gržić, Vrban, Sluga, Mendrila
  Zagreb: 100-200-300-400 Gržić, Vrban, Ružić, Sluga
2018. Varaždin: - koplje: Karlo MANCE
2019. Split: - 3.000 m Antonio BAN
 
DVORANA
2008. Zagreb: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2009. Zagreb: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - 60 m pr. Matija JURANOVIĆ
2013. Rijeka: - 60 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2019. Zagreb: - 3.000 m Antonio BAN
 
OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA
1992. Rijeka: - 80 m pr Igor JERMAN
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1993. Rijeka: - 4 x 100 m Jagić, Matešić, Simcich, Brkljačić
1995. Čakovec: - 300 m Aleks K
1996. Zagreb: - vis Sandro JELENIĆ
  Čakovec: - troboj Sandro JELENIĆ
1999. Čakovec: - 100 m Miran KUNST
2000. Makarska: - disk Ante ČEŠLJAR
2001. Zagreb: - 1.000 m Marin ARGENTIN
2002. Čakovec: - koplje Šime ERCEGOVIĆ
2005. Makarska: - troboj Matko VUČKOVIĆ
2006. Rijeka: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2007. Makarska: - 100 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
  Varaždin: - troboj Sanjin ŠIMIĆ
2009. Varaždin: - 60 m Mate LUKIĆ
    - 100 m Mate LUKIĆ
2010. Čakovec: - dalj Filip PRAVDICA
2011. Rijeka: - 300 m pr. Borna ĐEKe
    - dalj Matija JURANOVIĆ
    - koplje Filip GRŽIĆ
    - 4x100 m Rukavina, Juranović, Gržić, Đeke
2013. Zagreb: - 100 m Ivan VUJEVIĆ
    - 300 m pr. Romano POLIĆ
    - 4x100 m Gržić, Vrban, Ružić, Sluga
2014. Zagreb: - 100 m pr. Andrej OMERAGIĆ
2016. Varaždin: - 60 m Matej VRBAN
    - 100 m Erik SLUGA
    - koplje Toni GRŽIĆ
2018. Split-zimsko: - koplje Karlo MANCE
  Škabrnja: - kros Antonio BAN
2019. Split: - 1.000 m Antonio BAN
    - disk Andre Jure ČUBELIĆ
 
DVORANA
2006. Zagreb: - 60 m pr. Dino VUKELIĆ
2007. Zagreb: - 60 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Mate LUKIĆ
2010. Zagreb: - vis Filip PRAVDICA
2012. Zagreb: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2013. Rijeka: - 60 m Ivan VUJEVIĆ
2014. Rijeka: - 60 m pr. Andrej OMERAGIĆ
2016. Rijeka: - 60 m Matej VRBAN
 
OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA
1990. Split: - dalj Olivier ŠTEMBERGER
1991. Split: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - dalj Olivier ŠTEMBERGER
1992. Rijeka: - troboj Dejan JELENKOVIĆ
1993. Rijeka: - 80 m pr Mate MATEŠIĆ
1996. Zagreb: - kugla Ivan JURIČEVIĆ
1998. Čakovec: - 1.000 m Zoran MANDIĆ
    - kugla Oleg DRAGELJEVIĆ
1999. Čakovec: - 1.000 m Marin ŠARIN
    - 3.000 m Marin ŠARIN
2000. Makarska: - 4x300 m Dešić, Nošaj, Vidmar, Burčul
2001. Zagreb: - kugla Dmitrij KURTOVIĆ
2002. Čakovec: - 1.000 m Marin ARGENOVIĆ
2004. Makarska: - 100 m Kristijan DEKARIN
    - 300 m Kristijan DEKARIN
    - 300 m pr. Dorijan PAVLOVIĆ
2005. Makarska: - 100m Kristijan DEKARIN
    - 300 m Kristijan DEKARIN
    - 4x100 m Gaši, Vučković, Benčić, Dekarin
2006. Rijeka: - 1.000 m Mladen JEČMENICA
    - 300 m pr. Dino VUKELIĆ
2008. Čakovec: - 100 m pr. Filip GRŽIĆ
    - vis Marin ZELENIKA
    - kugla Ivan BLAOVIĆić
    - 4x100m Delač, Gržić, Zelenika, Lukić
2009. Varaždin: - 100 m pr. Ivan GRŽIĆ
    - 4x100 m Jonjić, Gržić, Pravdica, Lukić
  Zadar: - kros Martin DAMIŠ
2010. Čakovec: - vis Paolo LAZARIĆ
2011. Rijeka: - dalj Marin BOŽIĆEVIĆ
    - 300 m pr. Matija JURANOVIĆ
    - vis Borna ĐEKE
    - 4x300 m Božičević, Gržić, Juranović, Đeke
2012. Rijeka: - 300 m pr. Romano POLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - 4x300 m Pleša, Matacun, Polić, Vujević
2016. Varaždin: - 100 m Matej VRBAN
2018. Varaždin: - 3.000 m Antonio BAN
  Zagreb: - 60 m Marin ZELENIKA
    - dalj Alen DELAČ
    - vis Marin ZELENIKA
2010. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2013. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2014. Rijeka: - 60 m pr. Andrej ŠKERJANC
    - 60 m Andrej ŠKERJANC
2016. Rijeka: - 60 m Erik SLUGA
    - dalj Matej VRBAN
2018. Rijeka: - kugla Filip VRKIĆ
2019. Split-zimsko: - kugla Andre Jure ČUBELIĆ
    - disk Andre Jure ČUBELIĆ
  Split: - 100 m pr. Dino ŠKROBONJA
    - vis Vid JUREŠIĆ
    - koplje Dino ŠKROBONJA
    - 300 m pr. Dino ŠKROBONJA
 
DVORANA
2008. Zagreb: - 60 m Marin ZELENIKA
    - dalj Alen DELAČ
    - vis Marin ZELENIKA
2010. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2013. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2014. Rijeka: - 60 m pr. Andrej ŠKERJANC
    - 60 m Andrej ŠKERJANC
2016. Rijeka: - 60 m Erk SLUGA
    - dalj Matej VRBAN
2018. Rijeka: - kugla: Filip VRKIĆ
2019. Zagreb: - 1.000 m Vid ŠAŠINKA
    - šestoboj Dino ŠKROBONJA
MLAĐI JUNIORI
PRVACI HRVATSKE
1955. Osijek: - 100 m Davor MIHOVILIĆ
    - 300 m Davor MIHOVILIĆ
1956. Rijeka: - 100 m Davor MIHOVILIĆ
    - 300 m Davor MIHOVILIĆ
    - vis Arsen ŠIŠUL
1964. Borovo: - vis Miljenko RAK
1965. Varaždin: - 300 m Željko KOMADINA
    - 300 m pr Željko KOMADINA
1967. Varaždin: - 1.000 m Zdravko KRSTOVIĆ
1968. Karlovac: - 100 m Đulio TOMAŠIĆ
    - 300 m Đulio TOMAŠIĆ
1969. Zagreb : - kladivo Bojan SKOMINA
1971. Varaždin: - 300 m pr Željko BACINGER
    - 4 x 300 m Katunar, Živčić, Petrunić, Bacinger
    - 3 x 1.000 m Graziani, Huljev, Štemberger
1972. Sisak: - 100 m Klaudio KATUNAR
    - 300 m Klaudio KATUNAR
    - disk Stanko MOMČILOVIĆ
    - 4 x 300 m Katunar, Petrunić, Urbančić, Štemberger
1975. Varaždin: - troskok Veno ĐONLIĆ
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1976. Varaždin: - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
    - disk Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1977. Karlovac: - troskok Nenad EREGA
1979. Zagreb: - 1.500 m zpr Romeo ŽIVKO
1982. Zagreb: - 300 m pr Slaven MEĐIMUREC
1983. Rijeka: - 300 m Zoran JEREMIĆ
1984. Zagreb: - troskok Mladen BUDAI
1986. Zagreb: - 100 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
    - 300 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
    - troskok Zoran PUPOVAC
    - 4 x 100 m Pipinić, Lukić, Marošević, Sabalić
1987. Zagreb: - 4 x 100 m Marošević, Sabalić, Todorović, Jeremić
    - 4 x 400 m Sabalić, Simonić, Todorović, Marošević
1988. Zagreb: - 300 m Goran LUKIĆ
    - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
1992. Pula: - 400 m pr Bruno GLAŽAR
    - dalj Petar KOSANOVIĆ
    - kugla Vanja JOVANOVIĆ
    - disk Vanja JOVANOVIĆ
1993. Split: - 400 m pr Fadi SHALABI
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1994. Rijeka: - 110 m pr Igor BUK
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1995. Osijek: - vis Luka BRKLJAČIĆ
  Rijeka: - sedmoboj Azus SIMCICH
1996. Split : - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1998. Varaždin: - vis Silvio BERDI
    - 3 km hod Dejan LJUBAS
1999. Čakovec: - troskok Milan LJUBOTINA
  Čakovec: - 3 km hod Luka ČUKOVIĆ
2000. Split: - 400 m Miran KUNST
    - 2.000 zpr Nikola SRDOČ
    - 3 km hod Dejan LJUBAS
2001. Makarska: - 3 km hod Matija GOLUB
2002. Makarska: - 3 km hod Marin ARGENTIN
2003. Čakovec: - 2.000 zpr Marko ARBAŠ
    - 3 km hod Marko ARBAŠ
2004. Čakovec: - vis Filip FIĆOR
2005. Čakovec: - 3 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2006. Split: - vis Filip FIĆOR
2007. Pula: - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
    - hod 3 km Mario BOŽIĆ
2008. Čakovec: - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 110 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2009. Pula: - 110 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
2010. Pula: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
  Split-zimsko: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Pula: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
  Split-zimsko: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2012. Čakovec: - vis Paolo LAZARIĆ
2013. Čakovec: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2014. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2015. Čakovec: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2017. Varaždin: - koplje Toni GRŽIĆ
    - 4 x 100 m Tonković, Vrban, Sluga, Babić
2018. Varaždin: - 400 m ErikSLUGA
    - 2.000 m zpr Luka VUKELIĆ
    - 4 x 100 m Gržić, Vrban, Sluga, Babić
  Split-zimsko: - disk Toni GRŽIĆ
2019. Rijeka: - 2.000 zpr Ivan VULETIĆ
 
DVORANA
2008. Zagreb: - 60 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2009. Zagreb: - 60 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2010. Zagreb: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2012. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
    - dalj Filip PRAVDICA
    - troskok Matija JURANOVIĆ
2014. Zagreb: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2015. Rijeka: - 60 m Ivan VUJEVIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2018. Rijeka: - kugla Toni GRŽIĆ
2019. Zagreb: - 3.000 m Ivan VULETIĆ
 
OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA
1964. Borovo: - 1.000 m Željko KOMADINA
    - dalj Miljenko RAK
    - troskok Miljenko RAK
1966. Varaždin: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - disk Milan ŽUŽIĆ
1969. Zagreb : - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - kladivo Jovica URUKALO
1970. Osijek: - 110 m pr Željko BACINGER
    - 300 m pr Željko BACINGER
    - kugla Anton GRGUREV
    - koplje Anton GRGUREV
    - kladivo Anton GRGUREV
    - 4 x 400 m Milenković, Bacinger, Živčić, Katunar
  Rijeka: - petoboj Mirjan MALJEVAC
1971. Varaždin: - vis Branimir PINČUĆ
    - disk Mirjan MALJEVAC
    - koplje Stanko MOMČILOVIĆ
    - 4 x 100 m Petrunić, Bacinger, Živčić, Katunar
1972. Sisak: - 1.000 m Darko ŠTEMBERGER
    - kugla Stanko MOMČILOVIĆ
    - koplje Stanko MOMČILOVIĆ
1975. Varaždin: - 1.000 m Vlado VUKOVIĆ
1976. Varaždin: - dalj Nenad EREGA
    - troskok Nenad EREGA
    - disk Elio ARIGONI
    - 4 x 300 m Papić, Jusufović, Čović, Kalčić
1977. Karlovac: - 110 m pr Nenad EREGA
1978. Zagreb: - 3.000 m Romeo ŽIVKO
    - kladivo Arsen GULAN
1979. Zagreb: - 300 m pr Boris CIKOJEVIĆ
1980. Rijeka: - 110 m pr Jakov MILETIĆ
    - petoboj Jakov MILETIĆ
1981. Split: - 4 x 100 m Međimurec, Diraka, Pirizović, Jurković
    - 4 x 400 m Bronić, Arčaba, Pirizović, Jeremić
1982. Zagreb: - 110 m pr Slaven MEĐIMUREC
1984. Zagreb: - 300 m Zoran JEREMIĆ
    - 4 x 100 m Pađen, Glavan, Budai, Jeremić
    - 4 x 300 m Todorović, Glavan, Kostelac, Jeremić
1986. Zagreb: - 100 m Denis SABALIĆ
    - 100 m pr. Aleksandar SIMONIĆ
    - 4x300 m Simonić, Lukić, Marošević, Sabalić
1987. Zagreb: - 100 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
    - 300 m Vitomir TODOROVIĆ
    - 300 m pr. Aleksandar SIMONIĆ
1992. Pula : - 110 m pr Olivier ŠTEMBERGER
    - 4 x 100 m Glažar, Štemberger,Ivanić, Kosanović
1993. Split : - 800 m Željko LOVRIĆ
    - 110 m pr Igor BUK
1994. Rijeka: - 400 m pr Goran PAVLOVIĆ
    - 4 x 100 m Simcich, Buk, Majer, Matešić
1995. Osijek: - 110 m pr Mate MATEŠIĆ
    - 4 x 100 m Matešić, Abramović, Brkljačić, Simcich
1996. Split: - troskok Denis BOROJEVIĆ
1997. Rijeka: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1998. Varaždin: - kugla Ivan JURIČEVIĆ
    - 3 km hod Robert KIŠERLOVSKI
1999. Čakovec: - 2.000 zpr Siniša RADULOVIĆ
2000. Split: - 400 m Zoran MANDIĆ
    - 3.000 m Nikola SRDOČ
    - 2.000 zpr Marin ŠARIN
    - 3 km hod Luka ČUKOVIĆ
    - 4 x 100 m Jelenić, Beljan, Kunst, Mandić
2001. Makarska: - kladivo Danko ŠKALAMERA
    - 3 km hod Goran VIDMAR
  Medulin: - kros Saša KOPAČ
2002. Makarska: - 3 km hod Igor LISAC
2005. Čakovec: - 400 m Stjepan GRANIĆ
    - vis Filip FIĆOR
2007. Pula: - hod 3 km Gordan DUGINA
2009. Pula: - 4 x 100 m Lukić, Šimić, Dugina, Doričić
2010. Pula: - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
  Split-zimsko: - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Pula: - vis Paolo LAZARIĆ
2012. Čakovec: - dalj Filip PRAVDICA
2014. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2015. Čakovec: - troskok Ivan VUJEVIĆ
    - 400 m pr. Romano POLIĆ
2017. Varaždin: - 400 m ErikSLUGA
    - 4X100 m Ružić, Sluga, Tonković, Vrban
2018. Varaždin: - 200 m ErikSLUGA
    - 400 m Dominik BABIĆ
    - 800 m Dominik BABIĆ
  Split-zimsko: - koplje Toni GRŽIĆ
2019. Split-zimsko: - koplje Karlo MANCE
2019. Rijeka: - 3.000 m Ivan VULETIĆ
 
DVORANA
2005. Zagreb: - motka - Danijel MARINOVIĆ
2008. Zagreb: - troskok - Andrej DORIČIĆ
2009. Zagreb: - 60 m - Andrej DORIČIĆ
    - dalj - Sanjin ŠIMIĆ
2013. Zagreb: - dalj - Ivan VUJEVIĆ
2014. Zagreb: - 60 m pr. - Romano POLIĆ
2015. Rijeka: - 60 m pr. - Romano POLIĆ
2016. Rijeka: - 60 m pr. - Andrej OMERAGIĆ
2018. Rijeka: - 60 m - Matej VRBAN
2019. Zagreb: - 1.500 m - Antonio BAN
 
OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA
1967. Varaždin: - 2.000 m Nikola LAKIĆ
1969. Zagreb: - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - koplje Jovo URUKALO
    - kladivo Anton GRGUREV
    - 4 x 300 m Živčić, Frank, Milenković, Jovanović
  Rijeka: - petoboj Ivica ŽIVIČNJAK
1970. Osijek: - 4 x 100 m Milenković, Bacinger, Živčić, Katunar
  Osijek: - petoboj Bruno ZOGOVIĆ
1971. Varaždin: - 300 m Klaudio KATUNAR
1972. Sisak: - koplje Fiorenzo URBANČIĆ
    - kladivo Mario JURANIĆ
    - petoboj Aldo SMILOVIĆ
1975. Varaždin: - disk Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1976. Varaždin: - troskok Elio ARIGONI
    - 4 x 100 m Poljak, Jusufović, Papić, Erega
1977. Karlovac : - 1.500 m Damir ČOVIĆ
1979. Zagreb: - 300 m pr Miro VUČINA
  Zagreb: - 4 x 100 m Diraka, Cikojević, Vučina, Jurković
1980. Rijeka: - 110 m pr Slaven MEĐIMUREC
    - 300 m pr Slaven MEĐIMUREC
    - kladivo Ivica BRADIĆ
    - 4 x 100 m Miletić, Međimurec, Diraka, Jurković
1981. Split: - 300 m Zoran JEREMIĆ
    - 1.000 m Milorad ARČABA
1983. Rijeka: - dalj Mladen BUDAI
    - troskok Mladen BUDAI
    - kugla Zoran KRMPOTIĆ
    - koplje Zoran KRMPOTIĆ
1984. Zagreb: - 100 m Zoran JEREMIĆ
    - 110 m pr Doris GLAVAN
  Rijeka: - petoboj Doris GLAVAN
1986. Zagreb: - 300 m Denis SABALIĆ
    - 300 m pr. Aleksandar SIMONIĆ
    - dalj Zoran PUPOVAC
1987. Zagreb: - 100 m Denis SABALIĆ
    - 300 m Denis SABALIĆ
    - 1.500 m zpr. Predrag JEREMIĆ
    - troskok Zoran PUPOVAC
1988. Zagreb: - 300 m pr Igor MAROŠEVIĆ
    - 4 x 300 m Marošević, Lukić, Turak, Superina
1992. Pula: - 100 m Petar KOSANOVIĆ
    - 200 m Petar KOSANOVIĆ
    - 400 m pr Olivier ŠTEMBERGER
    - 4 x 400 m Ivanić, Štemberger, Vuković, Glažar
1993. Split: - 400 m pr Igor BUK
1994. Rijeka: - 110 m pr Mate MATEŠIĆ
    - 4 x 400 m Majer, Jagić, Matešić, Pavlović
    - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1995. Osijek: - 110 m pr Martin ABRAMOVIĆ
    - vis Sebastijan BELIĆ
    - troskok Azus SIMCICH
    - 4 x 400 m Abramović, Matešić, Jagić, Tomašić
  Rijeka: - sedmoboj Azuz SIMCICH
1996. Split: - 800 m Danko TOMAŠIĆ
1997. Rijeka: - 300 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
1998. Varaždin: - 100 m Sandro JELENIĆ
    - 4 x 100 m Kunst, Perković, Beljan, Jelenić
    - 3 km hod Siniša RADULOVIĆ
  Split: - petoboj Sandro JELENIĆ
1999. Čakovec: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - vis Goran PEKIĆ
2000. Split: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - 2.000 zpr Vedran JAKŠIĆ
    - 3 km hod Robert KIŠERLOVSKI
  Medulin: - kros Marin ŠARIN
2001. Makarska: - 400 m Miran KUNST
    - 3.000 m Saša KOPAČ
    - 3 km hod Luka ĆUKOVIĆ
2002. Makarska: - 3 km hod Goran VIDMAR
    - 2.000 m zpr. Marko ARBAŠ
2003. Čakovec: - 3 km hod Igor LISAC
2004. Čakovec: - koplje Šime ERCEGOVIĆ
    - motka Daniel MARINOVIĆ
2005. Čakovec: - troskok Filip FIĆOR
    - 3 km hod Luka ODOVIĆ
2006. Split: - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 200 m Matko VUČKOVIĆ
    - 400 m Matko VUČKOVIĆ
2007. Pula: - dalj Sanjin ŠIMIĆ
    - troskok Sanjin ŠIMIĆ
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
    - hod 3 km Patrik MRŠNIK
2008. Čakovec: - 800 m Dalibor GRŽETIĆ
    - dalj Sanjin ŠIMIĆ
    - troskok Andi EREGA
    - koplje Renato KUČIĆ
2009. Pula: - 100 m Andrej DORIČIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
    - koplje Nikola ČOSIĆ
2010. Pula: - 3.000 m Andrej DIKLIĆ
2011. Pula: - 4 x 100 m Jonjić, Juranović, Gržić, Pravdica
    - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2014. Rijeka: - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Vito BOCA
    - troskok Ivan VUJEVIĆ
    -1000 Škerjanc, Vujević, Matacun, Polić
2015. Čakovec: - dalj Vito BOCA
    - troskok Noah Luca MATACUN
    - 4 x 100 m Škerjanc, Polić, Boca, Matacun
    -1000 Boca, Vujević, Matacun, Polić
2016. Čakovec: - 4 x 100 m Škerjanc, Vrban, Omeragić, Sluga
2017. Varaždin: - 200 m ErikSLUGA
    - 400 m Dominik Babić
2018. Škabrnja: - kros Luka VUKELIĆ
 
DVORANA
2005. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
2006. Zagreb: - 60 m pr. Dino VUKELIĆ
2009. Zagreb: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2010. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2011. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2017. Rijeka: - dalj Tin ANDRIJANIĆ
JUNIORI
PRVACI HRVATSKE
1957. Split: - 100 m Davor MIHOVILIĆ
    - 200 m Davor MIHOVILIĆ
    - 4 x 100 m  
1958. Karlovac: - 100 m Davor MIHOVILIĆ
    - 200 m Davor MIHOVILIĆ
1962. Sisak: - kugla Mirko PRASKALO
1963. Varaždin: - 400 m Dario SADOVNIK
    - 800 m Dario SADOVNIK
    - kugla Mirko PRASKALO
    - disk Mirko PRASKALO
1965. Zagreb: - vis Miljenko RAK
1966. Varaždin: - 400 m pr Željko KOMADINA
1967. Borovo- - 200 m Željko KOMADINA
  Varaždin: - disk Mile ŽUŽIĆ
    - 4 x 100 m Novak, Sušanj, Klarin, Komadina
1968. Varaždin: - 200 m Matija GLAD
    - kugla Mile ŽUŽIĆ
    - 4 x 100 m Tomašić, Glad, Klarin, Bazjak
    - 4 x 400 m Glad, Lakić, Afrić, Krstović
  Karlovac: - petoboj Matija GLAD
1969. Zagreb: - 400 m pr Matija GLAD
    - disk Jadranko PERANIĆ
    - koplje Jadranko PERANIĆ
    - 4 x 400 m Perković, Marić, Glad, Afrić
  Rijeka: - petoboj Matija GLAD
1970. Osijek: - 400 m Ante PERKOVIĆ
    - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Antun GRGUREV
1971. Osijek: - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - 400 m pr Goran ANZUR
1972. Varaždin: - 1.500 m Ivica VRBANC
1973. Osijek: - 1.500 m Ivica VRBANC
  Zagreb: - 110 m pr Goran ANZUR
    - disk Marinko ČANDRLIĆ
    - koplje Stanko MOMČILOVIĆ
    - 4 x 100 m Petrunić, Bacinger, Anzur, Katunar
  Rijeka: - petoboj Goran ANZUR
1975. Križevci : - hod 5 km Milorad ZATEZALO
1976. Osijek : - motka Marino ČEHIĆ
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1977. Split: - disk Drago SLIŠKOVIĆ
1978. Zagreb: - 110 m pr Nenad EREGA
    - troskok Nenad EREGA
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
    - disk Drago SLIŠKOVIĆ
1981. Rijeka: - 1.500 m Romeo ŽIVKO
  Split: - 2.000 m zpr Romeo ŽIVKO
1983. Osijek: - 400 m Zoran JEREMIĆ
  Rijeka: - 800 m Milorad ARČABA
1985. Zagreb: - 4 x 400 m Mjeda, Jeremić, Miljković, Kostelac
1986. Rijeka: - 4 x 400 m Kostelac, Šimac, Milković, Jeremić
1987. Rijeka: - troskok Alen ŠABULIĆ
1990. Split: - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
1991. Osijek: - 100 m Dejan TURAK
1994. Varaždin: - 400- m pr Fadi SHALABI
    - troskok Petar KOSANOVIĆ
1995. Split: - 400 m pr Goran PAVLOVIĆ
1996. Rijeka: - 110 m pr. Igor BUK
1997. Zagreb: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1998. Makarska: - vis Silvio BERDI
1999. Varaždin: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Dejan LJUBAS
2000. Varaždin: - 5 km hod Dejan LJUBAS
  Čakovec: - desetoboj Sandro JELENIĆ
2001. Varaždin: - troskok Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Luka ČUKOVIĆ
2002. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - 5 km hod Marko ARBAŠ
2005. Čakovec: - 5 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2006. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
    - 5 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2007. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
    - 5 km hod Mario BOŽIĆ
2008. Varaždin: - 110 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
    - vis Filip FIĆOR
2010. Split-zimsko: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - 200 m Andrej DORIČIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
2013. Varaždin: - vis Paolo LAZARIĆ
2015. Varaždin: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Zagreb: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2019. Split-zimsko: - koplje Toni Gržić
  Rijeka: - 400 m Erik SLUGA
    - 800 m Dominik BABIĆ
 
DVORANA
2007. Zagreb: - 60 m Kristijan DEKARIN
    - vis Filip FIĆOR
2009. Zagreb: - troskok Andi EREGA
2011. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
    - dalj Filip PRAVDICA
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
2015. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2017. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
 
OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA
       
1962. Sisak: - troskok Gojko IVANIŠ
1963. Varaždin: - dalj Miroslav SMILJAN
1965. Zagreb: - 400 m pr Miljenko RAK
    - dalj Miljenko RAK
1967. Borovo- - 100 m Luciano SUŠANJ
  Varaždin: - 400 m Željko KOMADINA
    - 400 m pr Luciano SUŠANJ
    - kugla Lenko FRANULIĆ
1968. Varaždin: - 100 m Đulio TOMAŠIĆ
    - kugla Jadranko PERANIĆ
1969. Zagreb: - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - koplje Duško GARDAŠANIĆ
    - 4 x 100 m Perković J. i A, Jovanović, Glad
1970. Osijek: - 200 m Ante PERKOVIĆ
    - 400 m pr Ante PERKOVIĆ
    - kladivo Antun GRGUREV
1971. Osijek: - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Miljenko JOVANOVIĆ
1972. Varaždin: - 400 m Goran ANZUR
    - hod 5 km Milan FILIPEC
    - vis Ante BRKLJAČIĆ
    - koplje Zvonko GOLIĆ
1973. Osijek- - 100 m Klaudio KATUNAR
  Zagreb: - 400 m Goran ANZUR
    - 110 m pr Željko BACINGER
    - disk Stanko MOMČILOVIĆ
1974. Split: - vis Aldo SMILOVIĆ
    - kugla Ivica MAJCEN
1975. Varaždin: - hod 5 km Marino ČEHIĆ
    -vis Damir IVOŠEVIĆ
    - troskok Veno ĐONLIĆ
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1976. Osijek: - troskok Nenad EREGA
1977. Split: - troskok Nenad EREGA
1978. Zagreb: - 100 m Branko VASILIĆ
    - troskok Marko BARIŠIĆ
1979. Rijeka- - 200 m Branko VASILIĆ
  Zagreb: - 3.000 m Romeo ŽIVKO
    - 110 m pr Alceo KORACA
    - 400 m pr Branko VASILIĆ
1980. Zagreb- - 3.000 m Romeo ŽIVKO
  Rijeka: - 2.000 m zpr Romeo ŽIVKO
    - kladivo Alfio ANTONAZ
1983. Osijek: - vis Boris SIMONIĆ
1984. Split: - troskok Željko PRIBANIĆ
1985. Zagreb: - 100 m Alfred MJEDA
    - 200 m Alfred MJEDA
    - 400 m Zoran JEREMIĆ
    - 400 m pr Zoran JEREMIĆ
    - troskok Mladen BUDAI
1986. Rijeka: - 400 m Zoran JEREMIĆ
    - 400 m pr. Zoran JEREMIĆ
    - troskok Mladen BUDAI
1987. Rijeka: - vis Alen ŠABULIĆ
1991. Osijek: - 200 m Dejan TURAK
1992. Varaždin: - 200 m Dejan TURAK
1994. Varaždin: - 110 m pr Igor BUK
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1996. Rijeka: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - 4 x 100 m Jelenić, Buk, Majer, Pavlović
1997. Zagreb: - dalj Azusz SIMCICH
    - troskok Azusz SIMCICH
1998. Makarska: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - troskok Denis BOROJEVIĆ
    - 4 x 400 m Borojević, Tomašić, Beljan, Abramović
1999. Varaždin: - 5 km hod Robert KIŠERLOVSKI
2000. Varaždin: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - vis Silvio BERDI
    - 5 km hod Luka ČUKOVIĆ
2001. Varaždin: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - dalj Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Matija GOLUB
2002. Zagreb: - vis Toni MANCE
    - 5 km hod Marin ARGENTIN
2005. Čakovec: - motka Danijel MARINOVIĆ
2007. Sinj: - kros Dalibor GRŽETIĆ
2008. Stubica - kros Matjaž ŠTANFEL
2010. Split: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2013.. Varaždin: - 5.000 m Marko GRŽETIĆ
2015. Varaždin: - vis Noah Luca MATACUN
    - 400 m pr. Romano POLIĆ
2016. Zagreb: - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - 200 m Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Dotlić, Polić, Boca, Vujević
2017. Zagreb: - 200 m Ivan VUJEVIĆ
    - 400 m pr. Romano Polić
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - 4x100 m Polić, Vrban, Boca, Vujević
    - 4x400 m Polić, Sluga, Babić, Vujević
  Split: - 400 m Erik SLUGA
2018. Zadar-zimsko: - 400 m Dominik BABIĆ
2019. Rijeka: - 1.500 m Luka VUKELIĆ
    - kugla Toni GRŽIĆ
    - 4x100 m Gregurec, Ružić, Vrban, Sluga
 
DVORANA
2009. Zagreb: - 60 m Andrej DORIČIĆ
    - dalj Sanjin ŠIMIĆ
2010. Zagreb: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2011. Rijeka: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2014. Zagreb: - troskok Matija PAVAČIĆ
2016. Rijeka: - troskok Ivan VUJEVIĆ
2017. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Vito BOCA
 
OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA
1962. Sisak: - kugla Gojko IVANIŠ
    - koplje Gojko IVANIŠ
1967. Borovo- - 100 m Željko KOMADINA
  Varaždin: - 400 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m pr Željko KOMADINA
    - kugla Mile ŽUŽIĆ
1968. Varaždin: - 100 m Mario BAZJAK
1969. Zagreb: - 800 m Miloš AFRIĆ
    - motka Josip PERKOVIĆ
    - petoboj Mladen MARIĆ
1970. Osijek: - dalj Radomir PIKULIĆ
    - kladivo Jovo URUKALO
  Rijeka: - petoboj Radomir PIKULIĆ
1971. Osijek: - kladivo Jovica URUKALO
1972. Varaždin: - 100 m Klaudio KATUNAR
    - 200 m Goran ANZUR
    - hod 5 km Milorad ZATEZALO
    - kugla Ante GRGUREV
    - disk Marinko ČANDRLIĆ
    - koplje Stanko MOMČILOVIĆ
1973. Osijek- - vis Aldo SMILOVIĆ
  Zagreb: - kugla Ivica MAJCEN
1974. Split: - 100 m Stjepan PETRUNIĆ
    - 1.500 m Darko ŠTEMBERGER
    - troskok Aldo PELLEGRINI
    - disk Ivica MAJCEN
1975. Varaždin: - 800 m Ivica PRIBANIĆ
    - 1.500 m Ivica PRIBANIĆ
    - vis Aldo SMILOVIĆ
    - troskok Aldo SMILOVIĆ
    - disk Damir SLIŠKOVIĆ
1976. Osijek- - motka Elio ARIGONI
  Varaždin: - disk Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
    - 4 x400 m Vuković, Marušić, Đonlić, Grčić
1977. Split: - 110 m pr Nenad EREGA
    - troskok Veno ĐONLIĆ
    - kugla Drago SLIŠKOVIĆ
1978. Zagreb: - troskok Alceo KORACA
    - kladivo Igor VRCIĆ
1979. Rijeka- - 4 x 100 m Erega, Koraca, Kegalj, Šporčić
  Zagreb: - 4 x 400 m Šporčić, Mišan, Erega, Vasilić
1981. Rijeka- - 400 m Zoran JEREMIĆ
  Split: - koplje Jakov MILETIĆ
  Rijeka: - desetoboj Jakov MILETIĆ
1982. Karlovac: - hod 10 km Denis MUSTAĆ
1983. Osijek: - 4 x 400 m Podnar, Arčaba, Međimurec, Jeremić
1984. Split: - 2.000m zpr Alen UDOVIĆ
1985. Zagreb: - dalj Mladen BUDAI
    - troskok Željko PRIBANIĆ
1986. Rijeka: - 2.000 m Igor POŠČIĆ
    - dalj Mladen BUDAI
    - 4 x 100 m Budai, Šimac, Kostelac, Pađen
1990. Split: - dalj Igor MAROŠEVIĆ
    - 4 x 100 m Kuzmanović,Špadić,Superina,Marošević
1992. Varaždin: - 400 m Dejan TURAK
1995. Rijeka: - sedmoboj Igor BUK
1996. Rijeka: - vis Sebastijan BELIĆ
1997. Zagreb: - vis Silvio BERDI
1998. Makarska: - 400 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - kugla Ivan JURIČEVIĆ
1999. Varaždin: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
    - troskok Martin ABRAMOVIĆ
    - 4 x100 m Perković, Abramović, Beljan, Jelenić
    - 5 km hod Luka ČUKOVIĆ
  Čakovec: - desetoboj Sandro JELENIĆ
2000. Varaždin: - troskok Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Vedran JAKŠIĆ
    - 4 x100 m Kunst, Mandić, Beljan, Jelenić
    - 4 x100 m Kunst, Kostelenski, Mandić, Beljan
2001. Varaždin: - 110 m pr. Saša OGRIZOVIĆ
    - 2000 m zpr. Nikola SRDOČ
    - vis Goran PEKIĆ
    - 5 km hod Marin ARGENTIN
2002. Zagreb: - 110 m pr. Saša OGRIZOVIĆ
    - 2.000 m zpr. Marko ARBAŠ
    - 5 km hod Igor LISAC
    - motka Saša OGRIZOVIĆ
2003. Čakovec: - 2.000 zpr. Marko ARBAŠ
2004. Čakovec: - disk Ante ČEŠLJAR
2005. Čakovec: - 5 km hod Bojan HODAP
    - vis Filip FIĆOR
2006. Zagreb: - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 5 km hod Mario BOŽIĆ
    - 5 km hod Bojan HODAP
    - 4x400 m Granić, Žauhar, Vukelić, Gržetić
    - 10.000 m Jasmin JOVANOVIĆ
    - kros Dino VUKELIĆ
  Zagreb: - 10.000 m Jasmin JOVANOVIĆ
2007. Zagreb: - 10.000 m Luka ODOVIĆ
2008. Varaždin: - dalj Sanjin ŠIMIĆ
    - troskok Andi EREGA
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
    - 4x100 m Erega, Šimić, Doričić, Sinožić
2009. Zagreb: - 400 m Matko VUČKOVIĆ
    - 110 m pr. Andi EREGA
  Zadar: - kros Dalibor GRŽETIĆ
2010. Split-zimsko: - koplje Renato KUČIĆ
2011. Zagreb: - 110 m pr. Gordan DUGINA
    - dalj Filip PRAVDICA
    - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2013. Varaždin: - dalj Filip PRAVDICA
2014. Varaždin: - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - troskok Ivan VUJEVIĆ
2015. Varaždin: - dalj Vito BOCA
    - 4x100 m Škerjanc, Polić, Boca, Vujević
2017. Zagreb: - vis Tin VLAHINJA
    - troskok Noah Luca MATACUN
2018. Split: - koplje Toni GRŽIĆ
    - 4x100 m Trdić, Vrban, Novko,Sluga
  Zadar-zimsko: - 800 m Luka VUKELIĆ
2019. Rijeka: - vis Marko JANKOVIĆ
    - 800 m Luka VUKELIĆ
    - 3.000 m zpr. Filip CVIJETIĆ
    - 4x400 m Ružić, Lanza, Gregorec, Babić
 
DVORANA
2006. Zagreb: - motka Danijel MARINOVIĆ
2008. Zagreb: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Ivan SiINOŽIĆ
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2010. Zagreb: - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Rijeka: - 60 m pr. Gordan DUGINA
2012. Zagreb: - 60 m pr. Gordan DUGINA
    - dalj Filip PRAVDICA
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2013. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2016. Rijeka: - vis Tin VLAHINJA
2017. Rijeka: - vis Tin VLAHINJA
MLAĐI SENIORI
PRVACI HRVATSKE
1976. Varaždin: - 1.500 m Ivica PRIBANIĆ
1980. Rijeka: - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
    - kladivo Miljenko CRNKOVIĆ
2003. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 4x100 m Ogrizović, Kostelenski, Mandić, Pekić
2006. Zagreb: - 3.000 m Nikola KEREKOVIĆ
2010. Split: - 100 m Andrej DORIČIĆ
    - 4x100 m Bogosavljević, Sinožić, Doričić, Vučković
2011. Split: - 100 m Andrej DORIČIĆ
    - 4x100 m Bogosavljević, Sinožić, Doričić, Vučković
2012. Zagreb: - 100 m Andrej DORIČIĆ
2013. Split: - 3.000 m Dalibor GRŽETIĆ
2014. Zagreb: - vis Noah Luca MATACUN
2015. Split: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - troskok Ivan VUJEVIĆ
2017. Zagreb: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2018. Zagreb : - dalj Ivan VUJEVIĆ
2019. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
 
DVORANA
2015. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Rijeka: - troskok Ivan VUJEVIĆ
2017. Rijeka: - 60 m Marino DOTLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2018. Rijeka: - 60 m Marino DOTLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
 
OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA
2003. Zagreb: - 400 m Zoran MANDIĆ
2004. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
2009. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
2010. Split: - 100 m Ivan SINOŽIĆ
    - 200 m Andrej DORIČIĆ
2011. Split: - 100 m Ivan SINOŽIĆ
    - 200 m Andrej DORIČIĆ
2013. Split: - 100 m Andrej DORIČIĆ
    - kugla Sanjin PERUČ
2016. Varaždin: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2017. Zagreb: - 100 m Marino DOTLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - 4x100 m Polić, Dotlić, Boca, Vujević
    - 4x400 m Polić, Vujević, Babić, Sluga
2018. Zagreb: - 100 m Marino DOTLIĆ
    - vis Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Polić, Dotlić, Novko, Vujević
2019. Rijeka: - 800 m Dominik BABIĆ
    - 1.500 m Marino BLOUDEK
    - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - disk Toni GRŽIĆ
    - 4x100 m Novko, Dotlić, Ružić, Vujević
    - 4x400 m Polić, Bloudek, Lanza, Babić
 
DVORANA
2016. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2018. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
 
OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA
1976. Varaždin: - 1.500 m Ibrahim KLIČIĆ
    - 5.000 m brahim KLIĆIĆ
1977. Split: - 1.500 m Ivica PRIBANIĆ
1980. Rijeka: - disk Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
2004. Zagreb: - 3.000 m Nikola KEREKOVIĆ
    - 4x100 m Kopač, Mandić, Kereković, Pekić
2007. Zagreb: - kugla Damir JAKOVAC
2009. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
2010. Split: - 200 m Ivan SINOŽIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2011. Split: - 200 m Ivan SINOŽIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - 400 m pr. Gordan DUGINA
    - koplje Nikola ČOSIĆ
2013. Split: - 200 m Andrej DORIČIĆ
2014. Čakovec: - dalj Zoran TALIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2016. Varaždin: - 100 m Marino DOTLIĆ
    - 200 m Marino DOTLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2017. Zagreb: - 400 m pr. Romano POLIĆ
2018. Zagreb: - 400 m pr. Romano Polić
    - dalj Romano POLIĆ
    - troskok Ivan VUJEVIĆ
    - koplje Toni GRŽIĆ
    - 4x400 m Polić, Sluga, Lanza, Babić
2019. Rijeka: - 3.000 m zpr. Ivan VULETIĆ
    - vis Ivan VUJEVIĆ
    - kugla Toni GRŽIĆ
 
DVORANA
2016. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2017. Rijeka: - 60 m pr. Romano POLIĆ
SENIORI
PRVACI HRVATSKE
1966. Varaždin: - 400 m Željko KOMADINA
    - dalj Gvido ZJAČA
    - kugla Mirko PRASKALO
1967. Zagreb: - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x 100 m Novak, Sušanj, Zjača, Komadina
1971. Split: - 200 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - dalj Gvido ZJAČA
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x100 m Zjača, Malbaša, Perković, Sušanj
    - 4 x400 m J.Perković, A.Perković, Malbaša,Sušanj
1972. Osijek: - 200 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x 400 m Anzur, J.Perković, A.Perković, Sušanj
1973. Rijeka: - 400 m pr. Goran ANZUR
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x 100 m Švarc, Perković, Anzur, Katunar
1974. Zagreb: - 800 m Luciano SUŠANJ
    - 110 m pr. Đoni ŠVARC
    - 400m pr . Goran ANZUR
    - 4 x 400 m Bacinger, Marušić, Anzur, Sušanj
1975. Split: - 800 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m pr. Goran ANZUR
    - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x100 m Petrunić, Anzur, Perković, Sušanj
    - 4 x 400 m Anzur, Pellegrini, Perković, Sušanj
1976. Karlovac: - 800 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m pr. Goran ANZUR
1977. Osijek: - 400 m pr. Goran ANZUR
    - hod 10 km Đuro BABIĆ
1978. Zagreb: - 400 m pr. Goran ANZUR
    - hod 20 km Đuro BABIĆ
1979. Osijek: - troskok Nenad EREGA
1980. Zagreb: - troskok Nenad EREGA
1981. Karlovac: - troskok Nenad EREGA
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1983. Split: - troskok Nenad EREGA
1984. Osijek: - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
  D. Stubica: - maraton Ozren RNJAK
1995. Varaždin: - 110 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
    - 5.000 m Robert JURČIĆ
1996. Zagreb: - 110 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
1998. Zagreb: - 400 m pr. Mladen ŠĆULAC
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
2000. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2001. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2002. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
2005. Zagreb: - 4x100 m Simcich, Mandić, Majer, Pekić
2006. Zagreb: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2007. Varaždin: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 3.000 m zpr. Zoran ŽILIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Sinj: - kros Zoran ŽILIĆ
2008. Rijeka: - 3.000 m zpr. Zoran ŽILIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Split-zimsko - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2009. Varaždin: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Split-zimsko: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2010. Rijeka: - 200 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2011. Zagreb: - 4x100 m Rukavina, Sinožić, Pekić, Doričić
2012. Rijeka: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 3.000 m zpr. Zoran ŽILIĆ
    - 4x100 m Sterpin, Rukavina, Doričić, Pekić
2018. Zagreb: - 100 m Marino DOTLIĆ
2019. Zagreb: - Polumaraton Goran GRDENIĆ
 
DVORANA
2001. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2002. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2006. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
2007. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2008. Zagreb: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Wien: - 3.000 m Zoran ŽILIĆ
2009. Zagreb: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Wien: - 200 m Andrej DORIČIĆ
    - 400 m Matko VUČKOVIĆ
2011. Rijeka: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2012. Rijeka: - 60 m Goran PEKIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVI
2013. Rijeka: - 60 m Goran PEKIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2016. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2018. Zagreb: - 60 m Marino DOTLIĆ
 
OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA
1958. Varaždin: - vis Arsen ŠIŠUL
1964. Varaždin: - vis Miljenko RAK
1966. Varaždin: - 100 m Željko KOMADINA
1967. Zagreb: - dalj Gvido ZJAČA
    - 3.000 m Tomislav LONČAR
    - vis Arsen ŠIŠUL
    - 4 x 100 m Zjača, Mihovilić, Andrić, Komadina
1968. Zagreb: - 200 m Luciano SUŠANJ
1969. Osijek: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 200 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - 4 x 400 m Perković, Komadina, Glad, Sušanj
1970. Zagreb: - vis Ivica ŽIVIČNJAK
  Rijeka: - desetoboj Josip PERKOVIĆ
1971. Split: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 110 m pr Đoni ŠVARC
    - 400 m pr Krstivoje MALBAŠA
1972. Osijek: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 1.500 m Živko UGRČIĆ
    - 3.000 m zpr. Živko UGRČIĆ
    - dalj Gvido ZJAČA
    - 4x100 m Švarc, J.Perković , A.Perković, Sušanj
1973 Rijeka: - 110 m pr Đoni ŠVARC
    - dalj Gvido ZJAČA
    - koplje Vaso ČUBRILO
1974. Zagreb: - 1.500 m Luciano SUŠANJ
    - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - troskok Gvido ZJAČA
1975. Split: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - 110 m pr Goran ANZUR
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - koplje Vaso ČUBRILO
1976. Karlovac: - troskok Gvido ZJAČA
1977. Osijek: - 10.000 m Claudio GRAZIANI
    - hod 10 km Milorad ZATEZALO
    - kugla Vojo N0VKOVIĆ
1978. Zagreb: - troskok Nenad EREGA
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1979. Osijek: - 110 m pr Nenad EREGA
    - motka Josip PERKOVIĆ
    - kugla Vaso ČUBRILO
1980. Zagreb: - vis Marinko BOCA
    - kladivo Miljenko CRNKOVIĆ
1983. Plitvice: - maraton Ozren RNJAK
1984. Osijek: - troskok Nenad EREGA
1985. Split: - 400 m Davor IVIĆ
    - 400 m pr. Davor IVIĆ
    - 4 x400 m Arčaba, Čović, Bošković, Ivić
1986. Osijek: - 400 m Davor IVIĆ
    - 4 x 400 m Kostelac, Jeremić, Ivić, Međimurec
1987. Zagreb: - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
1988. Osijek: - vis Alen ŠABULIĆ
1993. Split: - 200 m Dejan TURAK
    - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
    - 4 x 100 m Kosanović, Turak, Šćulac, Marošević
    - 4 x 400 m Šćulac, Glažar, Marošević, Turak
1994. Zagreb: - 100 m Dejan TURAK
    - 200 m Dejan TURAK
    - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
2000. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
2002. Zagreb: - 100 m Azuz SIMCICH
2003. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 4x100 m Simcich, Mandić, Majer, Pekić
2005. Zagreb: - motka Saša OGRIZOVIĆ
    - 10 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2006. Zagreb: - 20 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2007. Zagreb: - 10.000 m Zoran ŽILIĆ
2008. Rijeka: - vis Filip FIĆOR
    - 4x100 m Vrečko, Kraljević, Sinožić, Pekić
    - 4x400 m Vučković, Erega, Majer, Kraljević
2009. Varaždin: - 3.000 m zpr. Nikola KEREKOVIĆ
    - vis Filip FIĆOR
2010. Rijeka: - 100 m Goran PEKIĆ
2011. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
2012. Rijeka: - 3.000 m Zoran ŽILIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2013. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
    - maraton Zoran ŽILIĆ
2015. Varaždin: - troskok Ivan VUJEVIĆ
2016. Zagreb: - 100 m Andrej DORIČIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2017. Zagreb: - 100 m Marino DOTLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Polić,Dotlić, Boca, Vujević
    - 4x400 m Polić, Sluga, Babić, Vujević
    - 4x200 m Polić, Sluga, Vujević, Dotlić
2018. Zagreb: - 4x400 m Dotlić, Polić, Lanza, Babić
2019. Zagreb: - dalj Ivan VUJEVIĆ
 
DVORANA
2000. Zagreb: - troskok Vedran ZORIČIĆ
2002. Zagreb: - 100 m Azus SIMCICH
    - troskok Milan LJUBOTINA
2005. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
2008. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
  Wien: - 400 m Dino KRALJEVIĆ
    - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
2012. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
2014. Zagreb: - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2015. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2017. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2019. Varaždin: - 800 m Marino BLOUDEK
 
OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA
1964. Varaždin: - 400 m Zlatko HOMOKI
    - dalj Miroslav SMILJAN
1966. Varaždin: - 1.500 m Dalibor REŠ
1968. Zagreb: - 4 x 100 m Tomašić, Sušanj, Klarin, Bazjak
  Zagreb: - 4 x 100 m Tomašić, Sušanj, Klarin, Bazjak
1971. Split: - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - 400 m pr Luciano SUŠANJ
1973. Rijeka: - 400 m Goran ANZUR
    - 400 m pr Josip PERKOVIĆ
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Jovo NOVKOVIĆ
    - disk Mirko PRASKALO
    - 4 x 400 m Petrunić, Katunar, Perković, Anzur
    - desetoboj Josip PERKOVIĆ
1974. Zagreb: - 110 m pr Josip PERKOVIĆ
    - 400 m pr Josip PERKOVIĆ
    - 3.000 m zpr. Darko ŠTEMBERGER
    - dalj Gvido ZJAČA
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Vojo NOVKOVIĆ
    - 4 x100 m Petrunić, Anzur, Perković, Zjača
1975. Split: - 200 m Goran ANZUR
    - vis Ante BRKLJAČIĆ
    - dalj Josip PERKOVIĆ
1976. Karlovac: - 110 m pr Goran ANZUR
    - 400 m pr Stevo VUKAS
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - 4 x 100 m Zjača, Pellegrini, Perković, Anzur
1977. Osijek: - 110 m pr Đoni ŠVARC
    - 400 m pr Stevo VUKAS
    - hod 10 km Dušan RADUJKO
    - troskok Veno ĐONLIĆ
1978. Zagreb: - hod 20 km Milorad ZATEZALO
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
1979. Osijek: - 110 m pr Stevo VUKAS
    - 400 m pr Stevo VUKAS
    - troskok Marko BARIŠIĆ
    - 4 x 100 m Erega, Vukas, J. Perković, Anzur
1980. Zagreb: - 400 m pr Stevo VUKAS
    - dalj Nenad EREGA
    - kugla Vojo NOVKOVIĆ
    - disk Drago SLIŠKOVIĆ
1981. Karlovac: - dalj Marko BARIŠIĆ
    - dalj Nenad EREGA
    - 110 m pr Stevo VUKAS
    - koplje Boris PAĐEN
    - maraton Zoran ANTOLOVIĆ
1983. Split: - 1.500 m Romeo ŽIVKO
1985. Split: - troskok Nenad EREGA
1986. Osijek: - kugla Aco DMITRAŠINOVIĆ
1988. Osijek: - koplje Dragan IVANEŽA
1992. Zagreb: - 200 m Dejan TURAK
1996. Zagreb: - 110 m pr. Igor BUK
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1997. Split: - troskok Azuz SIMCICH
  Zagreb: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - troskok Denis BOROJEVIĆ
1999. Split: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - 400 m pr. Mladen ŠĆULAC
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - vis Silvio BERDI
    - troskok Azus SIMCICH
2000. Zagreb: - 400 m pr. Andrej MAJER
    - 4x100 m Simcich, Abramović, Majer, Beljan
2001. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
2002. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
2003. Zagreb: - 100 m Azus SIMCICH
    - 1.500 m Saša KOPAČ
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - 3.000 m zpr. Saša KOPAČ
2005. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
    - 4x400 m Majer, Kraljević, Granić, Mandić
2006. Zagreb: - 3.000 m zpr. Nikola KEREKOVIĆ
    - troskok Toni MANCE
2007. Varaždin: - 4x100 m Vrečko, Kraljević, Žauhar, Pekić
2008. Rijeka: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 200 m Goran PEKIĆ
    - 400 m pr. Andrej MAJER
  Zagreb: - 10.000 m Zoran ŽILIĆ
2009. Varaždin: - 100 m Goran PEKIĆ
  Zagreb: - 10.000 m Luka ODOVIĆ
2010. Rijeka: - 4x100 m Rukavina, Kraljević, Pekić, Vučković
2011. Zagreb: - 200 m Goran PEKIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - 10.000 m Dalibor GRŽETIĆ
2013. Sinj: - polumaraton Zoran ŽILIĆ
2014. Varaždin: - dalj Zoran TALIĆ
  Split-zimsko: - 400 m Rozario USKOK
2015. Varaždin: - 100 m Andrej DORIČIĆ
  Zagreb: - polumaraton Zoran ŽILIĆ
2017. Split-zimsko: - 800 m Romano POLIĆ
  Zagreb : - 200 m Marino DOTLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - polumaraton Ivan DRAČAR
  Rijeka: - maraton Zoran ŽILIĆ
2018. Zagreb: - 200 m Marino DOTLIĆ
    - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Polić, Dotlić, Novko, Vujević
  Škabrnja: - Kros Ivan DRAČAR
2019. Zagreb: - 4x200 m Vrban, Sluga, Vujević, Dotlić
  Varaždin: - 800 m Dominik BABIĆ
    - 1.500 m Marino BLOUDEK
 
DVORANA
2000. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2001. Zagreb: - troskok Milan LJUBOTINA
2004. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
2008. Wien: - 400 m Matko VUČKOVIĆ
    - 1.500 m Dino VUKELIĆ
2009. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
  Wien: - 200 m Sanjin ŠIMIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
2012. Rijeka: - vis Paolo LAZARIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2013. Rijeka: - dalj Zoran TALIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2016. Rijeka: - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2017. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - 60 m Marino DOTLIĆ
2018. Zagreb: - vis Noah Luca MATACUN