Klupske medalje – Seniori

SENIORI

PRVACI HRVATSKE

1966. Varaždin: - 400 m Željko KOMADINA
    - dalj Gvido ZJAČA
    - kugla Mirko PRASKALO
1967. Zagreb: - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x 100 m Novak, Sušanj, Zjača, Komadina
1971. Split: - 200 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - dalj Gvido ZJAČA
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x100 m Zjača, Malbaša, Perković, Sušanj
    - 4 x400 m J.Perković, A.Perković, Malbaša,Sušanj
1972. Osijek: - 200 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x 400 m Anzur, J.Perković, A.Perković, Sušanj
1973. Rijeka: - 400 m pr. Goran ANZUR
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x 100 m Švarc, Perković, Anzur, Katunar
1974. Zagreb: - 800 m Luciano SUŠANJ
    - 110 m pr. Đoni ŠVARC
    - 400m pr . Goran ANZUR
    - 4 x 400 m Bacinger, Marušić, Anzur, Sušanj
1975. Split: - 800 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m pr. Goran ANZUR
    - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - troskok Gvido ZJAČA
    - 4 x100 m Petrunić, Anzur, Perković, Sušanj
    - 4 x 400 m Anzur, Pellegrini, Perković, Sušanj
1976. Karlovac: - 800 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m pr. Goran ANZUR
1977. Osijek: - 400 m pr. Goran ANZUR
    - hod 10 km Đuro BABIĆ
1978. Zagreb: - 400 m pr. Goran ANZUR
    - hod 20 km Đuro BABIĆ
1979. Osijek: - troskok Nenad EREGA
1980. Zagreb: - troskok Nenad EREGA
1981. Karlovac: - troskok Nenad EREGA
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1983. Split: - troskok Nenad EREGA
1984. Osijek: - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
  D. Stubica: - maraton Ozren RNJAK
1995. Varaždin: - 110 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
    - 5.000 m Robert JURČIĆ
1996. Zagreb: - 110 m pr. Igor MAROŠEVIĆ
1998. Zagreb: - 400 m pr. Mladen ŠĆULAC
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
2000. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2001. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2002. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
2005. Zagreb: - 4x100 m Simcich, Mandić, Majer, Pekić
2006. Zagreb: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2007. Varaždin: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 3.000 m zpr. Zoran ŽILIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Sinj: - kros Zoran ŽILIĆ
2008. Rijeka: - 3.000 m zpr. Zoran ŽILIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Split-zimsko - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2009. Varaždin: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Split-zimsko: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2010. Rijeka: - 200 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2011. Zagreb: - 4x100 m Rukavina, Sinožić, Pekić, Doričić
2012. Rijeka: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 3.000 m zpr. Zoran ŽILIĆ
    - 4x100 m Sterpin, Rukavina, Doričić, Pekić
2018. Zagreb: - 100 m Marino DOTLIĆ
2019. Zagreb: -Polumaraton Goran GRDENIĆ

DVORANA

2001. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2002. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2006. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
2007. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2008. Zagreb: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Wien: - 3.000 m Zoran ŽILIĆ
2009. Zagreb: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
  Wien: - 200 m Andrej DORIČIĆ
    - 400 m Matko VUČKOVIĆ
2011. Rijeka: - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2012. Rijeka: - 60 m Goran PEKIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVI
2013. Rijeka: - 60 m Goran PEKIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2016. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2018. Zagreb: - 60 m Marino DOTLIĆ

OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA

1958. Varaždin: - vis Arsen ŠIŠUL
1964. Varaždin: - vis Miljenko RAK
1966. Varaždin: - 100 m Željko KOMADINA
1967. Zagreb: - dalj Gvido ZJAČA
    - 3.000 m Tomislav LONČAR
    - vis Arsen ŠIŠUL
    - 4 x 100 m Zjača, Mihovilić, Andrić, Komadina
1968. Zagreb: - 200 m Luciano SUŠANJ
1969. Osijek: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 200 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - 4 x 400 m Perković, Komadina, Glad, Sušanj
1970. Zagreb: - vis Ivica ŽIVIČNJAK
  Rijeka: - desetoboj Josip PERKOVIĆ
1971. Split: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 110 m pr Đoni ŠVARC
    - 400 m pr Krstivoje MALBAŠA
1972. Osijek: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 1.500 m Živko UGRČIĆ
    - 3.000 m zpr. Živko UGRČIĆ
    - dalj Gvido ZJAČA
    - 4x100 m Švarc, J.Perković , A.Perković, Sušanj
1973. Rijeka: - 110 m pr Đoni ŠVARC
    - dalj Gvido ZJAČA
    - koplje Vaso ČUBRILO
1974. Zagreb: - 1.500 m Luciano SUŠANJ
    - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - troskok Gvido ZJAČA
1975. Split: - 100 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m Luciano SUŠANJ
    - 110 m pr Goran ANZUR
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - koplje Vaso ČUBRILO
1976. Karlovac: - troskok Gvido ZJAČA
1977. Osijek: - 10.000 m Claudio GRAZIANI
    - hod 10 km Milorad ZATEZALO
    - kugla Vojo N0VKOVIĆ
1978. Zagreb: - troskok Nenad EREGA
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1979. Osijek: - 110 m pr Nenad EREGA
    - motka Josip PERKOVIĆ
    - kugla Vaso ČUBRILO
1980. Zagreb: - vis Marinko BOCA
    - kladivo Miljenko CRNKOVIĆ
1983. Plitvice: - maraton Ozren RNJAK
1984. Osijek: - troskok Nenad EREGA
1985. Split: - 400 m Davor IVIĆ
    - 400 m pr. Davor IVIĆ
    - 4 x400 m Arčaba, Čović, Bošković, Ivić
1986. Osijek: - 400 m Davor IVIĆ
    - 4 x 400 m Kostelac, Jeremić, Ivić, Međimurec
1987. Zagreb: - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
1988. Osijek: - vis Alen ŠABULIĆ
1993. Split: - 200 m Dejan TURAK
    - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
    - 4 x 100 m Kosanović, Turak, Šćulac, Marošević
    - 4 x 400 m Šćulac, Glažar, Marošević, Turak
1994. Zagreb: - 100 m Dejan TURAK
    - 200 m Dejan TURAK
    - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
2000. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
2002. Zagreb: - 100 m Azuz SIMCICH
2003. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 4x100 m Simcich,Mandić,Majer,Pekić
2005. Zagreb: - motka Saša OGRIZOVIĆ
    - 10 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2006. Zagreb: - 20 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2007. Zagreb: - 10.000 m Zoran ŽILIĆ
2008. Rijeka: - vis Filip FIĆOR
    - 4x100 m Vrečko,Kraljević,Sinožić,Pekić
    - 4x400 m Vučković,Erega,Majer,Kraljević
2009. Varaždin: - 3.000 m zpr. Nikola KEREKOVIĆ
    - vis Filip FIĆOR
2010. Rijeka: - 100 m Goran PEKIĆ
2011. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
2012. Rijeka: - 3.000 m Zoran ŽILIĆ
    - kugla Nedžad MULABEGOVIĆ
2013. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
    - maraton Zoran ŽILIĆ
2015. Varaždin: - troskok Ivan VUJEVIĆ
2016. Zagreb: - 100 m Andrej DORIČIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2017. Zagreb: - 100 m Marino DOTLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Polić,Dotlić, Boca, Vujević
    - 4x400 m Polić, Sluga, Babić, Vujević
    - 4x200 m Polić, Sluga, Vujević, Dotlić
2018. Zagreb: - 4x400 m Dotlić, Polić, Lanza, Babić
2019. Zagreb: - dalj Ivan VUJEVIĆ
 2020.  Zagreb:   - 800 m  Dominik BABIĆ

DVORANA

2000. Zagreb: - troskok Vedran ZORIČIĆ
2002. Zagreb: - 100 m Azus SIMCICH
    - troskok Milan LJUBOTINA
2005. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
2008. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
  Wien: - 400 m Dino KRALJEVIĆ
    - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
2012. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
2014. Zagreb: - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2015. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2017. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2019. Zagreb: - 800 m Marino BLOUDEK

OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA

1964. Varaždin: - 400 m Zlatko HOMOKI
    - dalj Miroslav SMILJAN
1966. Varaždin: - 1.500 m Dalibor REŠ
1968. Zagreb: - 4 x 100 m Tomašić, Sušanj, Klarin, Bazjak
  Zagreb: - 4 x 100 m Tomašić, Sušanj, Klarin, Bazjak
1971. Split: - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - 400 m pr Luciano SUŠANJ
1973. Rijeka: - 400 m Goran ANZUR
    - 400 m pr Josip PERKOVIĆ
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Jovo NOVKOVIĆ
    - disk Mirko PRASKALO
    - 4 x 400 m Petrunić, Katunar, Perković, Anzur
    - desetoboj Josip PERKOVIĆ
1974. Zagreb: - 110 m pr Josip PERKOVIĆ
    - 400 m pr Josip PERKOVIĆ
    - 3.000 m zpr. Darko ŠTEMBERGER
    - dalj Gvido ZJAČA
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Vojo NOVKOVIĆ
    - 4 x100 m Petrunić, Anzur, Perković, Zjača
1975. Split: - 200 m Goran ANZUR
    - vis Ante BRKLJAČIĆ
    - dalj Josip PERKOVIĆ
1976. Karlovac: - 110 m pr Goran ANZUR
    - 400 m pr Stevo VUKAS
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - 4 x 100 m Zjača,Pellegrini,Perković,Anzur
1977. Osijek: - 110 m pr Đoni ŠVARC
    - 400 m pr Stevo VUKAS
    - hod 10 km Dušan RADUJKO
    - troskok Veno ĐONLIĆ
1978. Zagreb: - hod 20 km Milorad ZATEZALO
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
1979. Osijek: - 110 m pr Stevo VUKAS
    - 400 m pr Stevo VUKAS
    - troskok Marko BARIŠIĆ
    - 4 x 100 m Erega, Vukas, J. Perković, Anzur
1980. Zagreb: - 400 m pr Stevo VUKAS
    - dalj Nenad EREGA
    - kugla Vojo NOVKOVIĆ
    - disk Drago SLIŠKOVIĆ
1981. Karlovac: - dalj Marko BARIŠIĆ
    - dalj Nenad EREGA
    - 110 m pr Stevo VUKAS
    - koplje Boris PAĐEN
    - maraton Zoran ANTOLOVIĆ
1983. Split: - 1.500 m Romeo ŽIVKO
1985. Split: - troskok Nenad EREGA
1986. Osijek: - kugla Aco DMITRAŠINOVIĆ
1988. Osijek: - koplje Dragan IVANEŽA
1992. Zagreb: - 200 m Dejan TURAK
1996. Zagreb: - 110 m pr. Igor BUK
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1997. Split: - troskok Azuz SIMCICH
  Zagreb: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - troskok Denis BOROJEVIĆ
1999. Split: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - 400 m pr. Mladen ŠĆULAC
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - vis Silvio BERDI
    - troskok Azus SIMCICH
2000. Zagreb: - 400 m pr. Andrej MAJEK
    - 4x100 m Simcich,Abramović,Majer,Beljan
2001. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
2002. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
2003. Zagreb: - 100 m Azus SIMCICH
    - 1.500 m Saša KOPAČ
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - 3.000 m zpr. Saša KOPAČ
2005. Zagreb: - 100 m Goran PEKIĆ
    - troskok Toni MANCE
    - 4x400 m Majer,Kraljević,Granić,Mandić
2006. Zagreb: - 3.000 m zpr. Nikola KEREKOVIĆ
    - troskok Toni MANCE
2007. Varaždin: - 4x100 m Vrečko,Kraljević,Žauhar,Pekić
2008. Rijeka: - 100 m Goran PEKIĆ
    - 200 m Goran PEKIĆ
    - 400 m pr. Andrej MAJER
  Zagreb: - 10.000 m Zoran ŽILIĆ
2009. Varaždin: - 100 m Goran PEKIĆ
  Zagreb: - 10.000 m Luka ODOVIĆ
2010. Rijeka: - 4x100 m Rukavina,Kraljević,Pekić,Vučković
2011. Zagreb: - 200 m Goran PEKIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - 10.000 m Dalibor GRŽETIĆ
2013. Sinj: - polumaraton Zoran ŽILIĆ
2014. Varaždin: - dalj Zoran TALIĆ
  Split-zimsko: - 400 m Rozario USKOK
2015. Varaždin: - 100 m Andrej DORIČIĆ
  Zagreb: - polumaraton Zoran ŽILIĆ
2017. Split-zimsko: - 800 m Romano POLIĆ
  Zagreb : - 200 m Marino DOTLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - polumaraton Ivan DRAČAR
  Rijeka: - maraton Zoran ŽILIĆ
2018. Zagreb: - 200 m Marino DOTLIĆ
    - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Polić, Dotlić, Novko, Vujević
  Škabrnja: - Kros Ivan DRAČAR
2019. Zagreb: - 800 m Dominik BABIĆ
    - 1.500 m Marino BLOUDEK
 2020.  Zagreb:  - 1.500 m  Marino BLOUDEK
     troskok  Nikola JELAŠ

DVORANA

2000. Zagreb: - vis Luka BRKLJAČIĆ
2001. Zagreb: - troskok Milan LJUBOTINA
2004. Zagreb: - 60 m Goran PEKIĆ
2008. Wien: - 400 m Matko VUČKOVIĆ
    - 1.500 m Dino VUKELIĆ
2009. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
  Wien: - 200 m Sanjin ŠIMIĆ
2011. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
2012. Rijeka: - vis Paolo LAZARIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2013. Rijeka: - dalj Zoran TALIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2016. Rijeka: - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2017. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - 60 m Marino DOTLIĆ
2018. Zagreb: - vis Noah Luca MATACUN