Klupske medalje – Kadeti

KADETI

PRVACI HRVATSKE

1991. Split: - kugla Vanja JOVANOVIĆ
    - disk Vanja JOVANOVIĆ
1992. Rijeka: - 80 m pr Igor BUK
    - troboj Andrej MAJER
1993. Rijeka: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - troboj Azus SIMCICH
1995. Čakovec: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1996. Zagreb: - 3.000 m Predrag MILANOVIĆ
1998. Čakovec: - 100 m Miran KUNST
    - 300 m Miran KUNST
1999. Čakovec: - 300 m Miran KUNST
2000. Makarska: - 1.000 m Nikola SRDOČ
    - 3.000 m Nikola SRDOČ
2001. Zagreb: - 3.000 m Marin ARGENTIN
    - disk Ante ČEŠLJAR
2004. Makarska: - vis Filip FIĆOR
    - troboj Matko VUČKOVIĆ
2005. Makarska: - 300 m Matko VUČKOVIĆ
    - 1.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 3.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 4x300 m Dekarin, Benčić, Ječmenica, Gaši
  Makarska: - troboj Matko VUČKOVIĆ
2006. Rijeka: - 1.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 3.000 m Dalibor GRŽETIĆ
    - koplje Renato KUČIĆ
  Sinj: - kros Dalibor GRŽETIĆ
2007. Makarska: - dalj Sanjin ŠIMIĆ
2008. Čakovec: - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2009. Varaždin: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
    - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Rijeka: - 100 m pr. Borna ĐEKE
2012. Rijeka: - 100 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
  Varaždin: - šestoboj Ivan VUJEVIĆ
2013. Zagreb: - 100 m pr. Romano POLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Varaždin: - 300 m Erik SLUGA
    - 4x100 m Gržić, Vrban, Sluga, Mendrila
  Zagreb: 100-200-300-400 Gržić, Vrban, Ružić, Sluga
2018. Varaždin: - koplje: Karlo Mance

 

DVORANA

2008. Zagreb: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2009. Zagreb: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - 60 m pr. Matija JURANOVIĆ
2013. Rijeka: - 60 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2019. Zagreb: - 3.000 m Antonio BAN

 

OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA

1992. Rijeka: - 80 m pr Igor JERMAN
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1993. Rijeka: - 4 x 100 m Jagić, Matešić, Simcich, Brkljačić
1995. Čakovec: - 300 m Aleks K
1996. Zagreb: - vis Sandro JELENIĆ
  Čakovec: - troboj Sandro JELENIĆ
1999. Čakovec: - 100 m Miran KUNST
2000. Makarska: - disk Ante ČEŠLJAR
2001. Zagreb: - 1.000 m Marin ARGENTIN
2002. Čakovec: - koplje Šime ERCEGOVIĆ
2005. Makarska: - troboj Matko VUČKOVIĆ
2006. Rijeka: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2007. Makarska: - 100 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
  Varaždin: - troboj Sanjin ŠIMIĆ
2009. Varaždin: - 60 m Mate LUKIĆ
    - 100 m Mate LUKIĆ
2010. Čakovec: - dalj Filip PRAVDICA
2011. Rijeka: - 300 m pr. Borna ĐEKe
    - dalj Matija JURANOVIĆ
    - koplje Filip GRŽIĆ
    - 4x100 m Rukavina, Juranović, Gržić, Đeke
2013. Zagreb: - 100 m Ivan VUJEVIĆ
    - 300 m pr. Romano POLIĆ
    - 4x100 m Gržić, Vrban, Ružić, Sluga
2014. Zagreb: - 100 m pr. Andrej OMERAGIĆ
2016. Varaždin: - 60 m Matej VRBAN
    - 100 m Erik SLUGA
    - koplje Toni GRŽIĆ
2018. Split-zimsko: - koplje Karlo MANCE
  Škabrnja: - kros Antonio BAN
2019. Šibenik: - 3 km cesta Antonio BAN
 2020.  Zagreb:  - kugla (3kg)  Filip VRKIĆ

 

DVORANA

2006. Zagreb: - 60 m pr. Dino VUKELIĆ
2007. Zagreb: - 60 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Mate LUKIĆ
2010. Zagreb: - vis Filip PRAVDICA
2012. Zagreb: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2013. Rijeka: - 60 m Ivan VUJEVIĆ
2014. Rijeka: - 60 m pr. Andrej OMERAGIĆ
2016. Rijeka: - 60 m Matej VRBAN

 

OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA

1990. Split: - dalj Olivier ŠTEMBERGER
1991. Split: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - dalj Olivier ŠTEMBERGER
1992. Rijeka: - troboj Dejan JELENKOVIĆ
1993. Rijeka: - 80 m pr Mate MATEŠIĆ
1996. Zagreb: - kugla Ivan JURIČEVIĆ
1998. Čakovec: - 1.000 m Zoran MANDIĆ
    - kugla Oleg DRAGELJEVIĆ
1999. Čakovec: - 1.000 m Marin ŠARIN
    - 3.000 m Marin ŠARIN
2000. Makarska: - 4x300 m Dešić, Nošaj, Vidmar, Burčul
2001. Zagreb: - kugla Dmitrij KURTOVIĆ
2002. Čakovec: - 1.000 m Marin ARGENOVIĆ
2004. Makarska: - 100 m Kristijan DEKARIN
    - 300 m Kristijan DEKARIN
    - 300 m pr. Dorijan PAVLOVIĆ
2005. Makarska: - 100m Kristijan DEKARIN
    - 300 m Kristijan DEKARIN
    - 4x100 m Gaši, Vučković, Benčić, Dekarin
2006. Rijeka: - 1.000 m Mladen JEČMENICA
    - 300 m pr. Dino VUKELIĆ
2008. Čakovec: - 100 m pr. Filip GRŽIĆ
    - vis Marin ZELENIKA
    - kugla Ivan BLAOVIĆić
    - 4x100m Delač, Gržić, Zelenika, Lukić
2009. Varaždin: - 100 m pr. Ivan GRŽIĆ
    - 4x100 m Jonjić, Gržić, Pravdica, Lukić
  Zadar: - kros Martin DAMIŠ
2010. Čakovec: - vis Paolo LAZARIĆ
 2010.  Zagreb:  -dalj  Filip PRAVDICA
2011. Rijeka: - dalj Marin BOŽIĆEVIĆ
    - 300 m pr. Matija JURANOVIĆ
    - vis Borna ĐEKE
    - 4x300 m Božičević, Gržić, Juranović, Đeke
2012. Rijeka: - 300 m pr. Romano POLIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - 4x300 m Pleša, Matacun, Polić, Vujević
 2013.  Rijeka:  - vis  Noah Luca MATACUN
 2014.  Rijeka:  - 60 m pr.  Andrej ŠKERJANC
     -60 m   Andrej ŠKERJANC
2016. Varaždin: - 100 m Matej VRBAN
2018. Varaždin: - 3.000 m Antonio BAN
  Zagreb: - 60 m Marin ZELENIKA
    - dalj Alen DELAČ
    - vis Marin ZELENIKA
2016. Rijeka: - 60 m Erik SLUGA
    - dalj Matej VRBAN
2018. Rijeka: - kugla Filip VRKIĆ
2019. Split-zimsko: - kugla Andre Jure ČUBELIĆ
    - disk Andre Jure ČUBELIĆ
 2020.  Zagreb  -55m pr.  Matej RUŽIĆ
     4x200 m  Karminski, Ružić, Vrkić, Lučić

 

DVORANA

2008. Zagreb: - 60 m Marin ZELENIKA
    - dalj Alen DELAČ
    - vis Marin ZELENIKA
2010. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2013. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
2014. Rijeka: - 60 m pr. Andrej ŠKERJANC
    - 60 m Andrej ŠKERJANC
2016. Rijeka: - 60 m Erk SLUGA
    - dalj Matej VRBAN
2018. Rijeka: - kugla: Filip VRKIĆ
2019. Zagreb: - 1.000 m Vid ŠAŠINKA
    - šestoboj Dino ŠKROBONJA