Klupske medalje – Juniori

JUNIORI

PRVACI HRVATSKE

1957. Split: - 100 m Davor MIHOVILIĆ
    - 200 m Davor MIHOVILIĆ
    - 4 x 100 m  
1958. Karlovac: - 100 m Davor MIHOVILIĆ
    - 200 m Davor MIHOVILIĆ
1962. Sisak: - kugla Mirko PRASKALO
1963. Varaždin: - 400 m Dario SADOVNIK
    - 800 m Dario SADOVNIK
    - kugla Mirko PRASKALO
    - disk Mirko PRASKALO
1965. Zagreb: - vis Miljenko RAK
1966. Varaždin: - 400 m pr Željko KOMADINA
1967. Borovo- - 200 m Željko KOMADINA
  Varaždin: - disk Mile ŽUŽIĆ
    - 4 x 100 m Novak, Sušanj, Klarin, Komadina
1968. Varaždin: - 200 m Matija GLAD
    - kugla Mile ŽUŽIĆ
    - 4 x 100 m Tomašić, Glad, Klarin, Bazjak
    - 4 x 400 m Glad, Lakić, Afrić, Krstović
  Karlovac: - petoboj Matija GLAD
1969. Zagreb: - 400 m pr Matija GLAD
    - disk Jadranko PERANIĆ
    - koplje Jadranko PERANIĆ
    - 4 x 400 m Perković, Marić, Glad, Afrić
  Rijeka: - petoboj Matija GLAD
1970. Osijek: - 400 m Ante PERKOVIĆ
    - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Antun GRGUREV
1971. Osijek: - troskok Ivica ŽIVIČNJAK
    - 400 m pr Goran ANZUR
1972. Varaždin: - 1.500 m Ivica VRBANC
1973. Osijek: - 1.500 m Ivica VRBANC
  Zagreb: - 110 m pr Goran ANZUR
    - disk Marinko ČANDRLIĆ
    - koplje Stanko MOMČILOVIĆ
    - 4 x 100 m Petrunić, Bacinger, Anzur, Katunar
  Rijeka: - petoboj Goran ANZUR
1975. Križevci : - hod 5 km Milorad ZATEZALO
1976. Osijek : - motka Marino ČEHIĆ
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1977. Split: - disk Drago SLIŠKOVIĆ
1978. Zagreb: - 110 m pr Nenad EREGA
    - troskok Nenad EREGA
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
    - disk Drago SLIŠKOVIĆ
1981. Rijeka: - 1.500 m Romeo ŽIVKO
  Split: - 2.000 m zpr Romeo ŽIVKO
1983. Osijek: - 400 m Zoran JEREMIĆ
  Rijeka: - 800 m Milorad ARČABA
1985. Zagreb: - 4 x 400 m Mjeda, Jeremić, Miljković, Kostelac
1986. Rijeka: - 4 x 400 m Kostelac, Šimac, Milković, Jeremić
1987. Rijeka: - troskok Alen ŠABULIĆ
1990. Split: - 110 m pr Igor MAROŠEVIĆ
1991. Osijek: - 100 m Dejan TURAK
1994. Varaždin: - 400- m pr Fadi SHALABI
    - troskok Petar KOSANOVIĆ
1995. Split: - 400 m pr Goran PAVLOVIĆ
1996. Rijeka: - 110 m pr. Igor BUK
1997. Zagreb: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
1998. Makarska: - vis Silvio BERDI
1999. Varaždin: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - troskok Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Dejan LJUBAS
2000. Varaždin: - 5 km hod Dejan LJUBAS
  Čakovec: - desetoboj Sandro JELENIĆ
2001. Varaždin: - troskok Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Luka ČUKOVIĆ
2002. Zagreb: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - 5 km hod Marko ARBAŠ
2005. Čakovec: - 5 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2006. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
    - 5 km hod Jasmin JOVANOVIĆ
2007. Zagreb: - vis Filip FIĆOR
    - 5 km hod Mario BOŽIĆ
2008. Varaždin: - 110 m pr. Sanjin ŠIMIĆ
    - vis Filip FIĆOR
2010. Split-zimsko: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - 200 m Andrej DORIČIĆ
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
2013. Varaždin: - vis Paolo LAZARIĆ
2015. Varaždin: - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Zagreb: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2019. Split-zimsko: - koplje Toni Gržić

 

DVORANA

2007. Zagreb: - 60 m Kristijan DEKARIN
    - vis Filip FIĆOR
2009. Zagreb: - troskok Andi EREGA
2011. Rijeka: - 60 m Andrej DORIČIĆ
    - dalj Filip PRAVDICA
    - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
2012. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
2015. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
2016. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
2017. Rijeka: - dalj Ivan VUJEVIĆ

 

OSVAJAČI SREBRNIH MEDALJA

1962. Sisak: - troskok Gojko IVANIŠ
1963. Varaždin: - dalj Miroslav SMILJAN
1965. Zagreb: - 400 m pr Miljenko RAK
    - dalj Miljenko RAK
1967. Borovo- - 100 m Luciano SUŠANJ
  Varaždin: - 400 m Željko KOMADINA
    - 400 m pr Luciano SUŠANJ
    - kugla Lenko FRANULIĆ
1968. Varaždin: - 100 m Đulio TOMAŠIĆ
    - kugla Jadranko PERANIĆ
1969. Zagreb: - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - koplje Duško GARDAŠANIĆ
    - 4 x 100 m Perković J. i A, Jovanović, Glad
1970. Osijek: - 200 m Ante PERKOVIĆ
    - 400 m pr Ante PERKOVIĆ
    - kladivo Antun GRGUREV
1971. Osijek: - vis Ivica ŽIVIČNJAK
    - kugla Miljenko JOVANOVIĆ
1972. Varaždin: - 400 m Goran ANZUR
    - hod 5 km Milan FILIPEC
    - vis Ante BRKLJAČIĆ
    - koplje Zvonko GOLIĆ
1973. Osijek- - 100 m Klaudio KATUNAR
  Zagreb: - 400 m Goran ANZUR
    - 110 m pr Željko BACINGER
    - disk Stanko MOMČILOVIĆ
1974. Split: - vis Aldo SMILOVIĆ
    - kugla Ivica MAJCEN
1975. Varaždin: - hod 5 km Marino ČEHIĆ
    - vis Damir IVOŠEVIĆ
    - troskok Veno ĐONLIĆ
    - kugla Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
1976. Osijek: - troskok Nenad EREGA
1977. Split: - troskok Nenad EREGA
1978. Zagreb: - 100 m Branko VASILIĆ
    - troskok Marko BARIŠIĆ
1979. Rijeka- - 200 m Branko VASILIĆ
  Zagreb: - 3.000 m Romeo ŽIVKO
    - 110 m pr Alceo KORACA
    - 400 m pr Branko VASILIĆ
1980. Zagreb- - 3.000 m Romeo ŽIVKO
  Rijeka: - 2.000 m zpr Romeo ŽIVKO
    - kladivo Alfio ANTONAZ
1983. Osijek: - vis Boris SIMONIĆ
1984. Split: - troskok Željko PRIBANIĆ
1985. Zagreb: - 100 m Alfred MJEDA
    - 200 m Alfred MJEDA
    - 400 m Zoran JEREMIĆ
    - 400 m pr Zoran JEREMIĆ
    - troskok Mladen BUDAI
1986. Rijeka: - 400 m Zoran JEREMIĆ
    - 400 m pr. Zoran JEREMIĆ
    - troskok Mladen BUDAI
1987. Rijeka: - vis Alen ŠABULIĆ
1991. Osijek: - 200 m Dejan TURAK
1992. Varaždin: - 200 m Dejan TURAK
1994. Varaždin: - 110 m pr Igor BUK
    - vis Luka BRKLJAČIĆ
1996. Rijeka: - vis Luka BRKLJAČIĆ
    - 4 x 100 m Jelenić, Buk, Majer, Pavlović
1997. Zagreb: - dalj Azusz SIMCICH
    - troskok Azusz SIMCICH
1998. Makarska: - 110 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - troskok Denis BOROJEVIĆ
    - 4 x 400 m Borojević, Tomašić, Beljan, Abramović
1999. Varaždin: - 5 km hod Robert KIŠERLOVSKI
2000. Varaždin: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - vis Silvio BERDI
    - 5 km hod Luka ČUKOVIĆ
2001. Varaždin: - 800 m Zoran MANDIĆ
    - dalj Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Matija GOLUB
2002. Zagreb: - vis Toni MANCE
    - 5 km hod Marin ARGENTIN
2005. Čakovec: - motka Danijel MARINOVIĆ
2007. Sinj: - kros Dalibor GRŽETIĆ
2008. Stubica - kros Matjaž ŠTANFEL
2010. Split: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2011. Zagreb: - vis Paolo LAZARIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2013.. Varaždin: - 5.000 m Marko GRŽETIĆ
2015. Varaždin: - vis Noah Luca MATACUN
    - 400 m pr. Romano POLIĆ
2016. Zagreb: - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - 200 m Ivan VUJEVIĆ
    - 4x100 m Dotlić, Polić, Boca, Vujević
2017. Zagreb: - 200 m Ivan VUJEVIĆ
    - 400 m pr. Romano Polić
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - vis Noah Luca MATACUN
    - 4x100 m Polić, Vrban, Boca, Vujević
    - 4x400 m Polić, Sluga, Babić, Vujević
2017. Split: - 400 m Erik SLUGA
2018. Zadar-zimsko: - 400 m Dominik BABIĆ

 

DVORANA

2009. Zagreb: - 60 m Andrej DORIČIĆ
    - dalj Sanjin ŠIMIĆ
2010. Zagreb: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2011. Rijeka: - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2014. Zagreb: - troskok Matija PAVAČIĆ
2016. Rijeka: - troskok Ivan VUJEVIĆ
2017. Rijeka: - vis Noah Luca MATACUN
    - dalj Vito BOCA

 

OSVAJAČI BRONČANIH MEDALJA

1962. Sisak: - kugla Gojko IVANIŠ
    - koplje Gojko IVANIŠ
1967. Borovo- - 100 m Željko KOMADINA
  Varaždin: - 400 m Luciano SUŠANJ
    - 400 m pr Željko KOMADINA
    - kugla Mile ŽUŽIĆ
1968. Varaždin: - 100 m Mario BAZJAK
1969. Zagreb: - 800 m Miloš AFRIĆ
    - motka Josip PERKOVIĆ
    - petoboj Mladen MARIĆ
1970. Osijek: - dalj Radomir PIKULIĆ
    - kladivo Jovo URUKALO
  Rijeka: - petoboj Radomir PIKULIĆ
1971. Osijek: - kladivo Jovica URUKALO
1972. Varaždin: - 100 m Klaudio KATUNAR
    - 200 m Goran ANZUR
    - hod 5 km Milorad ZATEZALO
    - kugla Ante GRGUREV
    - disk Marinko ČANDRLIĆ
    - koplje Stanko MOMČILOVIĆ
1973. Osijek- - vis Aldo SMILOVIĆ
  Zagreb: - kugla Ivica MAJCEN
1974. Split: - 100 m Stjepan PETRUNIĆ
    - 1.500 m Darko ŠTEMBERGER
    - troskok Aldo PELLEGRINI
    - disk Ivica MAJCEN
1975. Varaždin: - 800 m Ivica PRIBANIĆ
    - 1.500 m Ivica PRIBANIĆ
    - vis Aldo SMILOVIĆ
    - troskok Aldo SMILOVIĆ
    - disk Damir SLIŠKOVIĆ
1976. Osijek- - motka Elio ARIGONI
  Varaždin: - disk Aleksandar DMITRAŠINOVIĆ
    - 4 x400 m Vuković, Marušić, Đonlić, Grčić
1977. Split: - 110 m pr Nenad EREGA
    - troskok Veno ĐONLIĆ
    - kugla Drago SLIŠKOVIĆ
1978. Zagreb: - troskok Alceo KORACA
    - kladivo Igor VRCIĆ
1979. Rijeka- - 4 x 100 m Erega, Koraca, Kegalj, Šporčić
  Zagreb: - 4 x 400 m Šporčić, Mišan, Erega, Vasilić
1981. Rijeka- - 400 m Zoran JEREMIĆ
  Split: - koplje Jakov MILETIĆ
  Rijeka: - desetoboj Jakov MILETIĆ
1982. Karlovac: - hod 10 km Denis MUSTAĆ
1983. Osijek: - 4 x 400 m Podnar, Arčaba, Međimurec, Jeremić
1984. Split: - 2.000m zpr Alen UDOVIĆ
1985. Zagreb: - dalj Mladen BUDAI
    - troskok Željko PRIBANIĆ
1986. Rijeka: - 2.000 m Igor POŠČIĆ
    - dalj Mladen BUDAI
    - 4 x 100 m Budai, Šimac, Kostelac, Pađen
1990. Split: - dalj Igor MAROŠEVIĆ
    - 4 x 100 m Kuzmanović, Špadić, Superina, Marošević
1992. Varaždin: - 400 m Dejan TURAK
1995. Rijeka: - sedmoboj Igor BUK
1996. Rijeka: - vis Sebastijan BELIĆ
1997. Zagreb: - vis Silvio BERDI
1998. Makarska: - 400 m pr. Martin ABRAMOVIĆ
    - kugla Ivan JURIČEVIĆ
1999. Varaždin: - vis Slaven BRKLJAČIĆ
    - troskok Martin ABRAMOVIĆ
    - 4 x100 m Perković, Abramović, Beljan, Jelenić
    - 5 km hod Luka ČUKOVIĆ
  Čakovec: - desetoboj Sandro JELENIĆ
2000. Varaždin: - troskok Milan LJUBOTINA
    - 5 km hod Vedran JAKŠIĆ
    - 4 x100 m Kunst, Mandić, Beljan, Jelenić
    - 4 x100 m Kunst, Kostelenski, Mandić, Beljan
2001. Varaždin: - 110 m pr. Saša OGRIZOVIĆ
    - 2000 m zpr. Nikola SRDOČ
    - vis Goran PEKIĆ
    - 5 km hod Marin ARGENTIN
2002. Zagreb: - 110 m pr. Saša OGRIZOVIĆ
    - 2.000 m zpr. Marko ARBAŠ
    - 5 km hod Igor LISAC
    - motka Saša OGRIZOVIĆ
2003. Čakovec: - 2.000 zpr. Marko ARBAŠ
2004. Čakovec: - disk Ante ČEŠLJAR
2005. Čakovec: - 5 km hod Bojan HODAP
    - vis Filip FIĆOR
2006. Zagreb: - 1.500 m Dalibor GRŽETIĆ
    - 5 km hod Mario BOŽIĆ
    - 5 km hod Bojan HODAP
    - 4x400 m Granić, Žauhar, Vukelić, Gržetić
    - 10.000 m Jasmin JOVANOVIĆ
    - kros Dino VUKELIĆ
  Zagreb: - 10.000 m Jasmin JOVANOVIĆ
2007. Zagreb: - 10.000 m Luka ODOVIĆ
2008. Varaždin: - dalj Sanjin ŠIMIĆ
    - troskok Andi EREGA
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
    - 4x100 m Erega, Šimić, Doričić, Sinožić
2009. Zagreb: - 400 m Matko VUČKOVIĆ
    - 110 m pr. Andi EREGA
  Zadar: - kros Dalibor GRŽETIĆ
2010. Split-zimsko: - koplje Renato KUČIĆ
2011. Zagreb: - 110 m pr. Gordan DUGINA
    - dalj Filip PRAVDICA
    - disk Ivan BLAŠKOVIĆ
2013. Varaždin: - dalj Filip PRAVDICA
2014. Varaždin: - 400 m pr. Romano POLIĆ
    - dalj Ivan VUJEVIĆ
    - troskok Ivan VUJEVIĆ
2015. Varaždin: - dalj Vito BOCA
    - 4x100 m Škerjanc, Polić, Boca, Vujević
2017. Zagreb: - vis Tin VLAHINJA
    - troskok Noah Luca MATACUN
2018. Split: - koplje Toni GRŽIĆ
    - 4x100 m Trdić, Vrban, Novko,Sluga
  Zadar-zimsko: - 800 m Luka VUKELIĆ

 

DVORANA

2006. Zagreb: - motka Danijel MARINOVIĆ
2008. Zagreb: - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2009. Zagreb: - 60 m Ivan SiINOŽIĆ
    - kugla Mario BLAŠKOVIĆ
2010. Zagreb: - troskok Alen BOGOSAVLJEVIĆ
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2011. Rijeka: - 60 m pr. Gordan DUGINA
2012. Zagreb: - 60 m pr. Gordan DUGINA
    - dalj Filip PRAVDICA
    - kugla Ivan BLAŠKOVIĆ
2013. Zagreb: - dalj Filip PRAVDICA
2016. Rijeka: - vis Tin VLAHINJA
2017. Rijeka: - vis Tin VLAHINJA

 

UKUPNO MEDALJA

  Otvoreno Dvorana Ukupno
Zlatne medalje 85 12 97
Srebrne medalje 95 8 103
Brončane medalje 111 13 124
UKUPNO 291 33 324